Karolina Głodowska

Trener Developresu SkyRes Rzeszów Lorenzo Micelli uważa, że jego drużyna zasłużyła na finał w obecnym sezonie

Trener rzeszowskiego zespołu Lorenzo Micelli jest rozczarowany faktem, iż nie udało się awansować do finału Fot. K_kapica_afk Trener rzeszowskiego zespołu Lorenzo Micelli jest rozczarowany faktem, iż nie udało się awansować do finału
Karolina Głodowska

Developres SkyRes Rzeszów przegrał po tie-breaku ostatni półfinałowy mecz z ŁKS-em Łódź i stracił szansę na grę w finale. Podopiecznym Lorenzo Micellego pozostała walka o brązowe medale z ekipą Budowlanych Łódź. - Dziś powinniśmy zwyciężyć, byliśmy tak blisko, ale nie potrafiliśmy postawić kropki na „i”, zrobić tego ostatniego kroku. Myślę, że zasłużyliśmy na ten finał – komentował na gorąco szkoleniowiec rzeszowianek.

Graliście z ŁKS-em w tym sezonie sześć meczów i aż cztery z nich zakończyły się dopiero po tie-break'u, co pokazuje jak równymi zespołami jesteście, więc chyba ta porażka i brak awansu do finału są tym bardziej bolesne.
Jest to bardzo bolesne dla nas, bo byliśmy gotowi i przygotowani, by wygrać. W czwartym secie byliśmy bardzo blisko, prowadziliśmy 21:15 i coś się stało, zabrakło szczęścia, nagle straciliśmy kontrolę. Ale taki jest sport. Myślę, że zasłużyliśmy, by grać w finale, ale to one wygrały.

W pierwszym meczu odnieśliście zwycięstwo, również po pięciu setach. Na pewno napawało to pozytywną energią i nadziejami na zapewnienie sobie finału już w drugim meczu w Łodzi.
Tak, tak, ale granie tam było jednak trudne. To dziś powinniśmy zwyciężyć, byliśmy tak blisko, ale nie potrafiliśmy postawić kropki na „i”, zrobić tego ostatniego kroku. To nasze błędy przekreśliły te szanse, pojedyncze zagrania. Nie było wielkiej przepaści między nami, decydowały szczegóły.

W dalsze części rozmowy trener Micelli mówi m. in. o:

 • swoim zachowaniu w czasie spotkania w Łodzi,
 • nastrojach przed walką o brązowe medale. 
Pozostało jeszcze 69% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Karolina Głodowska

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.