Trener Developresu SkyRes Rzeszów, Lorenzo Micelli: Najważniejsze jest to jak drużyna zagra w play-off

Czytaj dalej
Fot. K. Kapica
Łukasz Pado

Trener Developresu SkyRes Rzeszów, Lorenzo Micelli: Najważniejsze jest to jak drużyna zagra w play-off

Łukasz Pado

- O medale powalczy ta sama grupa drużyn co przed rokiem. Poziom każdej z nich jest bardzo podobny - mówi przed startem Ligi Siatkówki Kobiet Lorenzo Micelli, włoski trener Developresu SkyRes Rzeszów.

Widział pan mecze Asseco Resovii?
Tak widziałem ten przegrany mecz 0:3 u siebie.

Kibice powinni się martwić, tym co się dzieje z drużyną?
Nie sądzę. Trzeba dać im czas, bo wielu z nich przyjechało prosto z mistrzostw świata, inni mają kłopoty zdrowotne. Zrobić drużynę w kilka dni jest szaleństwem. Liga jest długa i czy przegrasz na początku trzy mecze, nie ma znaczenia. Najważniejsze jest to, jak zagrasz w play-off. Rozumiem trochę kibiców, bo oni chcą, by ich drużyna wygrywała, ale myślę, że oni również nie mieliby nic przeciwko, jakby Resovia przegrywała w listopadzie, ale w zamian za to wygrywała w kwietniu. Nie krytykujcie ich teraz, bo to im na pewno nie pomaga. Jestem pewien, że jak osiągną dobry wynik na koniec sezonu, nikt nie będzie pamiętał tego, co jest teraz.

W dalszczej części wywiadu m.in. o:

 • przygotowaniach Developresu SkyRes Rzeszów do nowego sezonu
 • przeprowadzonych transferach do klubu
 • rozegranych spotkaniach turniejowych
 • presji związanej z oczekiwaniami 
Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.