Ula Sobol

Torebki z drewna docenione w... Nowym Jorku

– To bardzo czasochłonne i pracochłonne zadanie, aby przygotować wszystkie potrzebne drewniane elementy, z których składa się torebkę - mówi Krzysztof Fot. Krzysztof Łokaj – To bardzo czasochłonne i pracochłonne zadanie, aby przygotować wszystkie potrzebne drewniane elementy, z których składa się torebkę - mówi Krzysztof Paluch, rzeszowianin, twórca drewnianych torebek marki K.Paluch
Ula Sobol

Torebki z drewna. Głośno o nich na Podkarpaciu i w Nowym Jorku, a ich twórca, Krzysztofa Paluch, jako jedyny Polak znalazł się wśród finalistów 12. edycji światowego konkursu The Independant Hangbag Awards, który promuje najlepszych projektantów torebek.

A to nie takie proste, aby powstało drewniane dzieło sztuki, do którego wzdycha niejedna kobieta. – To czasochłonne i pracochłonne zadanie, aby przygotować wszystkie potrzebne drewniane elementy, z których składa się torebka. Aby powstał pierwszy model, potrzebowałem 500 godzin żmudnej i precyzyjnej pracy – opowiada rzeszowianin Krzysztof Paluch.

Jak powstają torebki z drewna i czym się wyróżniają zdradza sam autor. Przeczytaj w tym artykule także, ile kosztują i gdzie cieszą się największym zainteresowaniem 

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.