Kuba Zegarliński

Tomasz Sondej ma przygotować SPR Stal Mielec do walki o utrzymanie. Ze swoich wychowanków mógłby stworzyć niezłą drużynę

Tomasz Sondej z pierwszym zespołem SPR Stali Mielec związany jest od 2016 roku. Jednak dopiero teraz dostanie szansę samodzielnej pracy Fot. Kuba Zegarliński Tomasz Sondej z pierwszym zespołem SPR Stali Mielec związany jest od 2016 roku. Jednak dopiero teraz dostanie szansę samodzielnej pracy
Kuba Zegarliński

Tomasz Sondej będzie odpowiedzialny za przygotowanie piłkarzy ręcznych SPR Stali Mielec do rundy rewanżowej w PGNiG Superlidze. Mielczan prawdopodobnie czeka walka o utrzymanie.

W PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych nie ma drugiego trenera, który wychował tylu zawodników grających na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Dziś jest ich dziewięciu i można by z nich sklecić całkiem niezłą drużynę. Do tej pory był jednak człowiekiem z cienia – najpierw asystował Łukaszowi Rybakowi, by od października 2016 roku zostać najbliższym współpracownikiem Krzysztofa Lipki.

Teraz wychodzi do pierwszego rzędu. Tomasz Sondej, bo o nim mowa, od 1 stycznia przejął obowiązki pierwszego trenera SPR Stali Mielec. Na jego barkach będzie spoczywać odpowiedzialność za przygotowanie drużyny, która 30 stycznia rozpocznie walkę o pozostanie w ekstraklasie piłkarzy ręcznych.

W dalszej części artytkułu przeczytasz m.in.:

 • "Każdy zawodnik na początku swoich treningów ma wolną rękę. Dopiero gdy zobaczę, jakie ma predyspozycje, co mu najlepiej wychodzi, wtedy dobieramy mu pozycję"
 • "Sytuacja w tabeli jest trudna (SPR Stal zajmuje przedostatnie miejsce, które oznacza grę w barażach – przyp. red.), ale wierzę, a właściwie jestem pewny, że w rundzie rewanżowej podniesiemy się"
Pozostało jeszcze 80% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Kuba Zegarliński

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.