Łukasz Pado

Tomasz Leyko: Stal Rzeszów powinna wziąć przykład ze Stali Mielec w kwestii organizacji klubu

Tomasz Leyko doskonale zna realia sportu na Podkarpaciu, przez wiele lat był dziennikarzem sportowym Fot. Polska Press Tomasz Leyko doskonale zna realia sportu na Podkarpaciu, przez wiele lat był dziennikarzem sportowym
Łukasz Pado

- Cieszy mnie dobra gra piłkarzy Stali Mielec i medal Developresu, a problemy Stali Rzeszów wzięły się z kłopotów organizacyjnych – tak Tomasz Leyko, były dziennikarz sportowy, a obecnie rzecznik prasowy Marszałka Województwa Podkarpackiego podsumowuje rok 2017.

Jak ci minął rok 2017?
Był udany, jeśli kolejny będzie taki sam albo lepszy, będę zadowolony.

To był rok sukcesów, ale i rozczarowań w podkarpackim sporcie. Do tych pierwszych możemy z pewnością zaliczyć brązowy medal siatkarek Developresu Rzeszów czy występy piłkarzy Stali Mielec...
Mnie w dużej mierze cieszy to, że zespół z Podkarpacia być może w niedługim czasie wróci na piłkarskie salony, myślę tutaj o piłkarzach Stali Mielec, bo tak jak powiedział kapitan tego zespołu Mateusz Cholewiak: „Kto nam zabroni marzyć?”. Do tego celu jest jeszcze oczywiście daleka droga, ale cele trzeba sobie stawiać, bo w innym przypadku nic z tego nie będzie. Jeśli chodzi o siatkarki Developresu to jest to bardzo pozytywny przykład z tego roku. Drużyna wykonała, w porównaniu z poprzednimi latami ogromny krok do przodu. Życzę im powodzenia w Lidze Mistrzyń, bo mam nadzieję, że wkrótce polska liga będzie dla nich jedynie miejscem do ogrywania się, a tym miejscem docelowym, gdzie będą odnosić sukcesy, będzie właśnie Liga Mistrzyń.

W dalszej części wywiadu o:

 • przyczynach porażek rzeszowskich klubów
 • piłce ręcznej w Mielcu
 • plebiscycie na najlepszego sportowca Podkarpacia w 2017 roku
 • życzeniach na 2018 rok
Pozostało jeszcze 75% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Łukasz Pado

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.