To nie obrączka trzyma Nataszę Urbańską przy mężu, ale miłość

Czytaj dalej
Fot. Sylwia Dąbrowa
Paweł Gzyl

To nie obrączka trzyma Nataszę Urbańską przy mężu, ale miłość

Paweł Gzyl

Za młodu była gimnastyczką, nie udało jej się jednak wystąpić na olimpiadzie. Przerzuciła się na taniec i śpiew. Dzięki musicalowi „Metro” stała się gwiazdą. O mały włos a zniszczyłaby sobie karierę nieudanym teledyskiem. Teraz jest już ostrożniejsza.

Kiedy telewizja Polsat ogłosiła niedawno, że będzie realizowała polską wersję amerykańskiego tanecznego talent-show o nazwie „World Of Dance”, od razu w internecie zaroiło się od nazwisk gwiazd, które miałyby je poprowadzić. Najczęściej wymieniano Nataszę Urbańską. „Gala” zauważyła, że celebrytka pracowała niedawno na planie programu Polsat Cafe „Make Me Over”. Stacja miała być podobno na tyle zadowolona ze współpracy z nią, że rozważa powierzenie jej roli prowadzącej „World Of Dance”.

Zanim to nastąpi Natasza Urbańska będzie w sierpniu tego roku celebrować dziesiątą rocznicę swego ślubu z Januszem Józefowiczem. Para zamierza zorganizować z tej okazji wielkie przyjęcie - jak pamiętne wesele sprzed dekady w Jajkowicach.

- Janusz dwa dni po ślubie zgubił obrączkę, więc i ja postanowiłam zdjąć z palca moją. Powiedziałam, że założę ją, jak on znajdzie swoją. Nie znalazł, ale jak widać, to nie obrączka nas trzyma ze sobą, ale przede wszystkim miłość - twierdzi Urbańska.

* * *

Natasza przyszła na świat w rodzinie wojskowego. Pułkownik Bolesław Urbański miał mocny charakter - i to on rządził całą rodziną. Nic dziwnego, że z biegiem lat stał się dla Nataszy autorytetem. Kiedy dziewczynka dorosła - szukała podobnego mężczyzny jako partnera.

- Rodzice zawsze mnie wspierali. Jako mała dziewczynka uprawiałam gimnastykę artystyczną. I gdy na zawodach zdarzało mi się zgubić przybory, mój tata chował się za ścianą, żebym nie widziała, że to zauważył. Mieliśmy taki zwyczaj, że po przegranej jechaliśmy razem na lody. To było cudowne. Dzięki ojcu jestem silna - opowiada aktorka w „Gali”.

Czytaj więcej i dowiedz się: 

 • jak artystka zapamiętała casting do musicalu "Metro", który otworzył jej drogę do wielkiej kariery?
 • jak małżeństwo pomogło jej przetrwać porażki - nawet te najbardziej dotkliwe? 
Pozostało jeszcze 73% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.