Texas Bar & Restaurant - idealne miejsce dla każdego mięsożercy.

Czytaj dalej
Ula Sobol

Texas Bar & Restaurant - idealne miejsce dla każdego mięsożercy.

Ula Sobol

Texas Bar & Restaurant to idealne miejsce dla każdego mięsożercy. Unikalna fuzja kuchni Texańskiej i Meksykańskiej (Tex-Mex) pozwala na zupełnie nowe doznania smakowe; burgery (z bardzo szeroką skalą Scovill’a) oraz steki zadowolą wszystkich zwolenników soczystego mięsa. Klasyczny dla rodzimej kuchni tatar w Texas Bar & Restaurant jest robiony z polędwicy wołowej i jest zawsze siekany a nie mielony!

Texas Bar & Restaurant to idealne miejsce dla każdego mięsożercy.

Unikalna fuzja kuchni Texańskiej i Meksykańskiej (Tex-Mex) pozwala na zupełnie nowe doznania smakowe; burgery (z bardzo szeroką skalą Scovill’a) oraz steki zadowolą wszystkich zwolenników soczystego mięsa. Klasyczny dla rodzimej kuchni tatar w Texas Bar & Restaurant jest robiony z polędwicy wołowej i jest zawsze siekany a nie mielony!

Jakość oraz technika wykonania dań, jest dla Nas zawsze priorytetem. Sprawdzeni dostawcy i producenci lokalni, to podstawa Texas Bar & Restaurant zaopatrzenia w produkty najwyższej jakości. Brazylijskie i argentyńskie mięso wołowe, tak cenione na całym świecie za swój smak, pod bacznym okiem i pewną ręką kucharzy rozkwita w smaku, emanując i rozpieszczając podniebienia wszystkich gości.
Za dobrze by było prawdziwie. Pora zatem abyś dowiedział się czegoś szczególnego: NIE SERWUJEMY STEKÓW WELL DONNE. Fanatyków podeszwy od buta (zgodnie z klauzulą sumienia szefa kuchni) staramy nawracać się na jedyną dobrą drogę. Texas to nie tylko smak grillowanego mięsa, w menu możemy odnaleźć również dania wegetariańskie oraz owoce morza. Do legendy miejskiej trafił również smak naszego unikalnego deseru: „CHEESECAKE’A”, którego receptura jest owiana mgłą tajemnicy i mistycyzmu.

READY OR NOT, COME AND GET IT… 3-go maja 10 RZESZÓW, ZAPRASZAMY

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.