Małgorzata Goździalska

Targowisko miejskie we Włocławku traci na popularności

W 2016 roku spośród 334 dostępnych stoisk wykorzystywanych było tylko 240, a w ubiegłym roku 231. Fot. WA W 2016 roku spośród 334 dostępnych stoisk wykorzystywanych było tylko 240, a w ubiegłym roku 231.
Małgorzata Goździalska

Targowisko przy ul. Związków Zawodowych nie jest już znakomitym miejscem do handlu. W halach targowych boksy pustoszeją. Piętro w jednej z hal jest od dawna do wynajęcia. Ale chętnych nie ma.

Odwracamy się od targowiska miejskiego przy ul. Związków Zawodowych? Na to wygląda. Zwłaszcza, od hal targowych, gdzie są sprzedawane artykuły przemysłowe. Bo w halach sporo powierzchni handlowej jest do wynajęcia - piętro całe do wydzierżawienia.

Z informacji Jacka Jabłońskiego, prezesa spółki "Baza", która zarządza targowiskami miejskimi wynika, że w 2016 roku spośród 334 dostępnych stoisk wykorzystywanych było tylko 240, a w ubiegłym roku 231. Zainteresowania handlowaniem na targowisku nie zwiększyły nawet reklamy.

Co może sprawić, że znajdzie się więcej chętnych na handlowanie na targowisku? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Małgorzata Goździalska

Zajmuję się problematyką samorządową, sprawami kryminalnymi, problemami społecznymi. W imieniu Czytelników podejmuję skutecznie interwencję.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.