Tarasy nad Zalewem. Piękne mieszkania w sprzedaży

Czytaj dalej
Fot. Przykładowa wizualizacja
Urszula Sobol

Tarasy nad Zalewem. Piękne mieszkania w sprzedaży

Urszula Sobol

Szukasz mieszkania w Rzeszowie dla siebie i swojej rodziny? Cenisz sobie spokój i ciszę? Sprawdź ofertę firmy Developres i zamieszkaj w Tarasach nad Zalewem przy ul. Kwiatkowskiego. To nowoczesna inwestycja firmy Developres, gdzie znajdziesz swoje bezpieczne miejsce na Ziemi, z którego wszędzie będzie blisko!

Firma Developres, znany, sprawdzony i z wieloletnim doświadceniem deweloper z Rzeszowa, buduje właśnie nową inwestycję Tarasy nad Zalewem przy ul. Kiwiatkowskiego w Rzeszowie. Nowo powstające mieszkania spełniają znacznie więcej oczekiwań współczesnych rodzin z dziećmi, singli czy ludzi młodych, którzy dopiero zaczynają życie „na swoim”, a firma Developres po raz kolejny pokazuje, że można budować osiedla w urokliwych i dobrze skomunikowanych miejscach, w których komfortowo się żyje. Warto podkreślić, że Tarasy nad Zalewem ulokowane są w malowniczej i osłoniętej przez tereny zielone okolicy z widokiem na rzekę Wisłok, z dala od miejskiego zgiełku. Inwestycja składa się z sześciu budynków – dwóch 13-kondygnacyjnych oraz czterech 7- kondygnacyjnych od strony rzeki Wisłok.

Firma Developres zapewnia swoim lokatorom nie tylko wysoki poziom życia. To urokliwe miejsce, które może służyć do relaksu, a także aktywnego wypoczynku i zabawy bez konieczności wyjeżdżania za miasto.

Developres zapewnia, że budując Tarasy na Zalewem, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Urszula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.