Tadeusz Krawiec, trener Stali Rzeszów: Nie wiem, czy mam mocną pozycję u prezesa Kalisza. Myślę, że ocena mojej pracy będzie po sezonie

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Miłosz Bieniaszewski

Tadeusz Krawiec, trener Stali Rzeszów: Nie wiem, czy mam mocną pozycję u prezesa Kalisza. Myślę, że ocena mojej pracy będzie po sezonie

Miłosz Bieniaszewski

- Nie zdarzyło mi się, aby moja drużyna w dwóch meczach straciła tyle kuriozalnych bramek - mówi Tadeusz Krawiec, trener piłkarzy Stali Rzeszów.

Po meczu w Jarosławiu jest pan bardziej wściekły, czy zrezygnowany?
Zdecydowanie bardziej wściekły. Pomimo tego, że do Jarosławia jechaliśmy mocno osłabieni, to ta porażka bardzo boli. Przede wszystkim te błędy, które popełniliśmy są tak kuriozalne, że trudno po tak traconych bramkach wygrać z rywalem z 4 ligi, a co dopiero z trzecioligowcem. Ja chciałbym pochwalić zespół JKS-u, bo jest to drużyna, która w tej rundzie zbiera punkty. My na ten mecz jechaliśmy rozczarowani po meczu z Orlętami. Wcześniej wygraliśmy cztery mecze z rzędu i myślałem, że teraz będziemy w tej lidze każdego rywala rozjeżdżać, ale trafił się ten mecz z Orlętami, gdzie straciliśmy dwie bramki samobójcze, a trzecią po katastrofalnym błędzie. Baterie wypadają po takim meczu i trzeba drużynę szybko pozbierać. Nie spodziewałem się, że taka depresja tej drużyny potrwa do meczu z JKS-em. Nie rozegraliśmy tam dobrego meczu, ale sytuacje do objęcia prowadzenia były i przy wyniku 0:0 i przy 1:1.

W rozmowie z Tadeuszem Krawcem przeczytasz m.in. o:

 • Meczu z JKS-em Jarosław
 • Derbach z Resovią
 • Prezesie Rafale Kaliszu
 • Realu Madryt
Pozostało jeszcze 82% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Miłosz Bieniaszewski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.