Szymon Bajor nie pęka przed legendą rosyjskiego MMA. Zawodnik Spartakusa Rzeszów trenuje przed swoją najważniejszą walką

Czytaj dalej
Fot. Paweł Miecznik
Łukasz Pado

Szymon Bajor nie pęka przed legendą rosyjskiego MMA. Zawodnik Spartakusa Rzeszów trenuje przed swoją najważniejszą walką

Łukasz Pado

Szymon Bajor, zawodnik Spartakusa Rzeszów przygotowuje się do najważniejszej walki w swojej karierze. W marcu w Samarze zmierzy się z Rosjaninem Aleksandrem Emelianenko. Jest dobrej myśli.

Rosjanin jest młodszym bratem wielkiej gwiazdy MMA Fiodora, który przez siedem lat był numerem jeden na świecie w wadze ciężkiej w tej dyscyplinie.

Aleksandr nie ma tylu tytułów co Fiodor, ale umiejętnościami nieznacznie ustępuje bratu. Jest trzykrotnym mistrzem świata w sambo bojowym, przez cztery lata był jedną z gwiazd legendarnego PRIDE, gdzie pokonał m.in. Pawła Nastulę.

- Rozmowy na temat mojej walki z Aleksandrem trwały już od świąt Bożego Narodzenia. Zanim podjąłem decyzję, obejrzałem sobie kilka walk z jego udziałem. Wiem, że czeka mnie duże wyzwanie, ale ja takich wyzwań się nie boję i chętnie je podejmę - mówi zawodnik Spartakusa Rzeszów Szymon Bajor. - W tym sporcie mój rywal siedzi znacznie dłużej ode mnie i nie jest to facet z pierwszej łapanki.

W dalszej części artykułu przeczytasz o tym:

 • jak się Bajor przygotowuje do starcia z mistrzem świata w sambo bojowym, pogromcą Pawła Nastuli
 • co może grozić w Rosji zawodnikowi Spartakusa
 • jakie są atuty Bajora, a jakie "dusiciela" z Rosji
 • co ma do powiedzenia na temat walki trener Bańkowski
Pozostało jeszcze 74% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Łukasz Pado

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.