Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Szukasz idealnego miejsca na przyjęcie weselne? Wybierz Hotel Prezydencki

Czytaj dalej
Ula Sobol

Szukasz idealnego miejsca na przyjęcie weselne? Wybierz Hotel Prezydencki

Ula Sobol

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Ten wyjątkowy czas wymaga uroczystej oprawy i miejsca.

Hotel Prezydencki znajdujący się 15 minut spacerkiem od rzeszowskiego rynku, to idealna propozycja zarówno dla par planujących nieduże, kameralne przyjęcie jak i dla tych, którzy marzą o wielkim balu weselnym. Do dyspozycji gości są trzy klimatyczne sale bankietowe mieszczące do 30 do 300 osób, 180 miejsc noclegowych oraz możliwość skorzystania z bogatej oferty strefy spa.
Hotel Prezydencki współpracuje z doświadczonymi florystami, fotografami i zespołami muzycznymi, stylistami oraz dekoratorami wnętrz, których na Państwa życzenie mogą zaangażować w organizację tak ważnego w życiu wydarzenia jakim jest wesele.

W Hotelu Prezydenckim organizowane są wesele z pasją popartą ponad 20 letnim doświadczeniem.

W prezencie Młoda Para otrzymuje apartament, a gościom proponowane są specjalne ceny pokoi. – Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, ale również doradzamy, podpowiadamy i sugerujemy optymalne rozwiązania – zapewniają w Hotelu Prezydenckim osoby, odpowiedzialne za organizację wesel. – Uważamy, że wesele powinno być niezwykłym kulinarnym doznaniem. Posiadamy w ofercie szeroki asortyment dań, dzięki czemu łatwo możemy dopasować menu do oczekiwań naszych gości.

Sekretem udanego przyjęcia jest wybór nietuzinkowego miejsca jak i organizatora. Hotel Prezydencki zdecydowanie łączy w sobie te dwie rzeczy.

Ula Sobol

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.