Bogna Skarul

Szczyt wyprzedaży już jest za nami, ale nadal możesz coś upolować po obniżonej cenie

Szczyt wyprzedaży już jest za nami, ale nadal możesz coś upolować po obniżonej cenie
Bogna Skarul

Szczyt sezonu wyprzedaży w sklepach właściwie już jest za nami. Ale to wcale nie znaczy, że sklepy już sezonowych obniżek nie prowadzą. Co prawda do większości sklepów już trafiły wiosenne kolekcje, ale towar przeceniony nadal można w nich kupić.

Ale trzeba go poszukać. Półki z przecenionymi rzeczami sprzedawcy zepchnęli na ubocze, a i towar przeceniony nie jest już tak atrakcyjny. Przede wszystkim nie ma już najbardziej popularnych rozmiarów, najmodniejszych fasonów i ciekawych kolorów. Jest za to sporo rzeczy uszkodzonych (na przykład brakuje w kurtce guzików, zamek błyskawiczny w spodniach się zacina, a biała koszula jest poplamiona szminką itp.). Taki uszkodzony towar jest dodatkowo przeceniony, więc można kupić bluzkę bez jednego guzika za 80 proc. pierwotnej ceny, a kurtka zimowa, ale z uszkodzonym zamkiem błyskawicznym, jest tańsza nawet o 85 proc.

Co się dzieje w internecie

Tymczasem w sklepach internetowych wyprzedaże mają się całkiem dobrze. Teraz jeśli chcesz kupić zimową odzież na przyszły sezon, to właśnie w sklepach internetowych na takie zakupy jest najlepszy czas.

Dlaczego?

Dalej:

 • wyprzedażowe wyjazdy
 • idzie nowa fala przecen
Pozostało jeszcze 67% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Bogna Skarul

Zajmuję sie takimi tematami jak gospodarka morska, biznes, inwestycje, ale też pogoda. Ale tak naprawdę to piszę to co jest akurat tematem dnia. Jak zreszta większość dziennikarzy w regionalnych gazetach i portalach. Przyznam się jednak do tego, że moim ulubionym pytaniem i pytaniem jakie najczęściej zadaję jest "dlaczego". Bo interesuje mnie motywacja, powiązania, co z czego wynika i dlaczego ludzie tak a nie inaczej postępują.    

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.