Marek Bluj

Startuje liga mistrzów świata - Asseco Resovia chce znowu walczyć o najwyższe cele. W PlusLidze zagra 12 mistrzów świata

Siatkarze Asseco Resovii chcą znowu się liczyć w walce o medale Fot. K_kapica_afk Siatkarze Asseco Resovii chcą znowu się liczyć w walce o medale
Marek Bluj

Startuje PlusLiga - Liga Mistrzów Świata. Od Szczecina po Rzeszów trwa euforia po zdobyciu przez Biało-Czerwonych tytułu najlepszej drużyny globu. Czy można wymarzyć sobie lepszą atmosferę do inauguracji sezonu?

Aż dwunastu świeżo upieczonych mistrzów świata zagra w PlusLidze sezonu 2018/2019! Asseco Resovia ma w swoich szeregach atakującego Damiana Schulza. Ma również dwójkę brązowych medalistów, Amerykanów - Kawikę Shojiego i Davida Smitha. Wielkie emocje gwarantują także mistrzowie świata z 2014 roku, wicemistrzowie z 2006 oraz cała plejada polskich i zagranicznych gwiazd siatkówki, które znajdują się w składach 14. zespołów, rozpoczynających w ten weekend walkę o zaszczyty nowego sezonu.

Spora rewolucja w Asseco Resovii

W rzeszowskiej drużynie, która - zresztą nie ona jedna - przeszła prawdziwą rewolucję kadrową są jedni , drudzy i trzeci. Kibice mają pełne prawo, aby wspólnie z tą drużyną stawiać sobie za jeden z celów „odbudowanie TwieRRdzy Rzeszów”, bo to będzie oznaczało, że drużyna trenera Andrzeja Kowala po roku nieobecności wróci na medalowy szlak. Oczekiwania wobec nowo zbudowanego teamu są bardzo duże. Także cele stawiane sobie indywidualnie przez poszczególnych zawodników oraz przez klub są ambitne i sięgają podium mistrzostw Polski. - Chcę z Resovią zdobyć medal - mówi głośno Francuz Thibault Rossard. Wtórują mu jednym głosem obaj Kowboje z USA i wszyscy Polacy. Takie same „wysokie” marzenia ma najniższy w drużynie Australijczyk Luke Perry, nie mówiąc o Polakach - „starych” i nowych.

W dalszej części artykułu m. in. o:

 • zmianach w Asseco Resovii
 • wzmocnieniach w innych drużynach PlusLigi
Pozostało jeszcze 56% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marek Bluj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.