Tomasz Ryzner

Stal Stalowa Wola i Apklan Resovia chcą namieszać w lidze. Siarka Tarnobrzeg będzie musiała grać o życie

Apklan Resovia ma na starcie rundy dość trudny terminarz Fot. Krzysztof Kapica Apklan Resovia ma na starcie rundy dość trudny terminarz
Tomasz Ryzner

Czternaście, a w przypadku Siarki Tarnobrzeg trzynaście - zaledwie tyle kolejek będzie sobie liczyć runda wiosenna. W tym czasie ekipa podopieczni trenera Włodzimierza Gąsiora muszą odskoczyć od strefy spadkowej, a Stal Stalowa Wola i Apklan Resovia zechcą się umocnić w szerokiej czołówce, a jak dobrze pójdzie, to włączyć do walki o czołowe miejsca. Awans? O takich cudach w naszych zespołach się nie mówi. Na razie...

W klubie ze Stalowej Woli jesienią działo się niemało. Kiedy drużynie przestało iść, trener Krzysztof Łętocha został zwolniony, zastąpił go Tadeusz Krawiec, ale za moment funkcję stracił prezes, a nowy przywrócił “Łętegiego” do pracy. Nie na długo, bo od 12 września “Stalówką”’ dowodził” Wojciech Fabianowski. W pierwszej pracy w roli “pierwszego” nie utonął. Stal wspięła się pod jego wodzą na 6. pozycję, oddalając się na 10 punktów od strefy spadkowej. Oficjalnie jednak wiosną pierwszy trenerem drużyny ze Stalowej Woli będzie Czesław Palik (Fabianowski pozostaje w sztabie szkoleniowym).

Dwie “jedenastki”

Stali nie stać było, aby zaszaleć na giełdzie transferowej, ale popularny “Fabian” nie skarży się na siłę kadry.

- Mamy dwie solidne jedenastki i będą one między sobą rywalizować o prawo gry w pierwszej drużynie podczas meczów wiosennych

- podkreśla jeden z trenerów stalowowolan.

W dalszej części artykułu m. in. o:

 • trudnym terminarzu Apklan Resovii
 • trudnym zadaniu Siarki
Pozostało jeszcze 72% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Tomasz Ryzner

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.