Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Stal Mielec rozpoczęła aktywność na rynku transferowym. Jako pierwszy przyszedł Michał Chodara

Czytaj dalej
Fot. SPR Stal Mielec
Łukasz Pado

Stal Mielec rozpoczęła aktywność na rynku transferowym. Jako pierwszy przyszedł Michał Chodara

Łukasz Pado

W gabinetach SPR Stali Mielec rozpoczyna się bardzo gorący czas. Piłkarze ręczni z Podkarpacia zakończyli sezon najpóźniej w Polsce - nawet PGE VIVE Kielce i Orlen Wisła Płock zakończyły rozgrywki kilka dni wcześniej. To wszystko sprawia, że mielczanie mają bardzo mało czasu na budowanie kadry na nowy, bardzo ważny sezon PGNiG Superligi.

Michał Chodara znów będzie zawodnikiem SPR Stali Mielec. Były reprezentant Polski to jeden z symboli mieleckiego klubu. Rozbrat Chodary z Mielcem trwał równo rok. 12 miesięcy temu klub podziękował mu za współpracę, głównie ze względu na trapiące go kontuzje i przegraną rywalizację na pozycji środkowego rozgrywającego z Rudolfem Cuziciem. Trafił do pierwszoligowego SPR-u Tarnów, gdzie odbudował formę.

Był jednym z najważniejszych zawodników klubu, który w bardzo dobrym stylu wywalczył awans do PGNiG Superligi. Teraz jednak postanowił wrócić do Stali.

- Rok temu nosiłem się z zamiarem zakończenia kariery. Z tyłu głowy miałem jednak taką myśl, że jeszcze kiedyś tu wrócę, nie wiedziałem jednak w jakiej roli. Okazuje się, że wracam w roli zawodnika - przyznał tuż po podpisaniu kontraktu. Szybko dogadał się z nowym prezesem klubu, Romanem Kowalikiem, który chce stawiać na zawodników związanych z Mielcem.

W dalszej części artykułu m.in.:

Wkrótce może zostać ogłoszony nowy transfer. Z naszych informacji wynika, że bardzo blisko podpisania kontraktu z mieleckim klubem jest prawy rozgrywający.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Łukasz Pado

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.