Marek Bluj

Sportowe klopsy i sukcesy, które zdarzyły się w mijającym roku. Oto nasze TOP 10 na Podkarpaciu

Ireneusz Nawrocki nie posiadał się z radości po podpisaniu kontraktu z Gregiem Hancockiem. Fot. Krzysztof Kapica Ireneusz Nawrocki nie posiadał się z radości po podpisaniu kontraktu z Gregiem Hancockiem.
Marek Bluj

Przedstawiamy najważniejsze wydarzenia, które wybijały się w podkarpackim sporcie w ostatnich dwunastu miesiącach. Jest to oczywiście klasyfikacja bardzo subiektywna. Nasze zestawienie otwierają tegoroczne zdarzenia związane z rzeszowskim żużlem.

2. Drugie miejsce też dla żużla z Rzeszowa, który był sprawcą największej plamy, bo z hukiem spadł na samo dno, czyli do ligi numer dwa, czyli de facto trzeciej. Prawdziwa katastrofa z powodu braku pieniędzy, pomysłu, sportowej klasy, pychy, nieporozumień, organizacyjnej zapaści, które groziły, że dyscyplinie groził niebyt. Na wielkie szczęście pojawił się smok, czyli pan Nawrocki, podał rękę i kazał towarzystwu wstawać z kolan. Spadek musi wiele osób nauczyć przynajmniej pokory. W każdym razie wstyd. Na całą żużlową Polskę!

1. Numerem jeden jest cudowne pojawienie się w rzeszowskim żużlu biznesmena z Bielska-Białej Ireneusza Nawrockiego, który najpierw wyłożył parę milionów na spłatę zadłużenia klubu, a następnie został właścicielem 95 procent akcji Speedway Stali Rzeszów, które tak naprawdę nie były warte funta kłaków. A jeszcze wcześniej pozyskał do 2-ligowej drużyny Grega Hancocka wielokrotnego mistrza świata, jednego z najlepszych żużlowców globu oraz Tomasza Jędrzejaka zawodnika z krajowego TOP-u oraz ogłosił program sportowej sanacji i nakreślił plan dwuletniego powrotu stalowców do ekstraklasy oraz rozwoju sportów motorowych. Prawdę mówiąc, aż trudno uwierzyć, w to wszystko dzieje się na jawie, bo Nawrocki, który przyznaje, że nawet działacze krajowego speedwaya początkowo patrzyli na niego, jak na słonia w zoo, ale przetarli oczy i już tak nie patrzą, traktując go jak partnera. Nawrocki, człowiek równie bogaty, kontaktowy, co skromny i sympatyczny, życzy sobie w 2018 roku zdrowia, a kibicom, aby spełnił ich oczekiwania. Trzymam mocno kciuki panie Irku. Niech się wszystko uda.

W dalszej części m.in. przeczytasz o dokonaniach rzeszowskich siatkarzy i siatkarek, piłkarzach Stali Mielec i Stali Rzeszów, o akcji Rzeszów Biega

Pozostało jeszcze 86% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marek Bluj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.