SkyRes - to na tym ekskluzywnym osiedlu zamieszka nasz Czytelnik

Czytaj dalej
Fot. Materiały dewelopera
Michał Okrzeszowski

SkyRes - to na tym ekskluzywnym osiedlu zamieszka nasz Czytelnik

Michał Okrzeszowski

SkyRes - to wyjątkowe miejsce na mapie Rzeszowa. Położone w centrum miasta ale blisko najważniejszych węzłów komunikacyjnych - lotniska, autostrady, dworców PKP i PKS

Osiedle SkyRes to kompleks biurowo-mieszkalny, który powstaje pomiędzy ulicą Lubelską a Warszawską. Zwycięzca naszej loterii otrzyma mieszkanie, które będzie mieściło się w budynku L2. Wkrótce ruszy również budowa budynku mieszkalnego L3, który będzie piątym na osiedlu. Znajdą się tam mieszkania o metrażach od 27 do 75 mkw.

Osiedle o świetnej lokalizacji

Osiedle SkyRes jest pewnym ewenementem na mapie Rzeszowa, ponieważ obecnie niewiele jest inwestycji mieszkaniowych, które powstają w tej części miasta. Myśląc o mieszkaniu w Rzeszowie, warto jednak zainteresować się tą okolicą. Dlaczego? Najkrótszą odpowiedź można zawrzeć w prostym zdaniu, które brzmi: Stąd wszędzie jest blisko! Niewiele czasu potrzeba, aby dostać się z osiedla SkyRes do ścisłego centrum Rzeszowa. Komunikacja miejska działa bardzo sprawnie, jazda rowerem zajmuje niewiele czasu, odległość nie jest też zbyt duża, więc dystans ten można bez większych problemów pokonać na piechotę. Nie mówiąc już o tym, że samochodem do centrum można dotrzeć błyskawicznie.

Dużą zaletą jest również niewielka odległość od dworców PKP, PKS, czy Dworca Lokalnego (dawnego Podmiejskiego), który z racji dynamicznie rozwijających się połączeń międzymiastowych w ostatnich latach zyskuje coraz większe znaczenie. Dotarcie z osiedla do portu lotniczego w Jasionce też nie stanowi większego problemu. Można tam dojechać samochodem w niecałe 10 minut. Jeszcze krócej, bo około 7 minut, zajmuje dojazd do autostrady A4. Kolejnym ważnym atutem dla osób mieszkających w tej okolicy jest infrastruktura. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, szpital, kościół.Warto dodać, że nawet jeżeli zwycięzca naszej loterii nie zdecyduje się zamieszkać w wygranym mieszkaniu, to i tak nagroda może przynieść mu wiele korzyści. Chętnych na wynajem mieszkań nie brakuje, a popyt stale rośnie.

[ZAGRAJ W LOTERII]

Solidny i doświadczony inwestor

Firma DevelopRes, która buduje kompleks SkyRes, jest największym deweloperem w Rzeszowie. Przedsiębiorstwo działa już od 10 lat. Do tej pory sprzedało ponad 2500 mieszkań. W ciągłej ofercie sprzedaży ma ich ponad 500. DevelopRes zbudował i urządził również mieszkania, które otrzymali laureaci poprzednich edycji loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Mieszkanie w pełni wyposażone

Przygotowane przez dewelopera dwupokojowe mieszkanie, które czeka na zwycięzcę tegorocznej loterii, będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble, a także sprzęt RTV i AGD. Nad koncepcją, stylistyką i kolorystyką mieszkania czuwa projektant. Laureat będzie mógł od razu wprowadzić się do niego zaraz po otrzymaniu kluczy.

Zacznij grać już dziś

Dlatego nie zwlekaj i już dzisiaj zacznij przygodę z naszą loterią. Codziennie w Nowinach znajdziesz kupon, który jest oznaczony kolejnym numerem, ale może on być dla Ciebie pierwszym z kompletu. Możesz rozpocząć od niego zbieranie dziesięciu kolejnych kuponów.

W grze mogą wziąć udział również Czytelnicy, którzy czytają Nowiny w Internecie i zakupią abonament dostępu do treści elektronicznych za pośrednictwem serwisu KUP abonament - weź udział w grze o mieszkanie

Przysługują im Karty Abonamentowe. Przy zakupie abonamentu miesięcznego będą to 4 karty i każda z nich jest odpowiednikiem zestawu 10 kuponów loteryjnych. Karty abonamentowe w imieniu grającego drukuje organizator na podstawie ścisłej ewidencji zakupu abonamentów, pieczętuje, umieszcza w kopercie zgodnie z wymogami regulaminu i wrzuca do urny. Dzięki temu możesz grać bez stresu, ze zapomnisz kupić gazetę, a najnowsze wydania Nowin i plus.nowiny24.pl czytasz w Internecie.

[ZAGRAJ W LOTERII]

Michał Okrzeszowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.