Materiał informacyjny

SKUP / SPRZEDAŻ / ZAMIANA SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

SKUP / SPRZEDAŻ / ZAMIANA SAMOCHODÓW UŻYWANYCH
Materiał informacyjny

Przygodę z Tanimi Autkami rozpoczęliśmy na początku 2020 roku.

Dziś otwieramy już osiemnasty autokomis, a w 2022 roku mamy zaplanowane sześćdziesiąt kolejnych lokalizacji ! Sprzedajemy głównie autka w przedziale cenowym od tysiąca, do ośmiu tysięcy złotych.

Można nas odwiedzić już w czternastu miastach na terenie całego kraju. Z naszego produktu korzystają mieszkańcy aż ośmiu województw - Dolnośląskie, Śląskie, Małopolskie, Łódzkie, Mazowieckie, Opolskie, Podlaskie, Wielkopolskie.

Sprzedajemy, skupujemy i zamieniamy m.in w takich miastach jak Wrocław, Warszawa, Łódź, Poznań, Opole, Gliwice czy Kraków.

Swoją rzetelnością, uczciwością i uśmiechem, zjednaliśmy sobie już tysiące klientów! Łamiemy stereotypy handlarzy! Wizyta w naszym komisie, może być świetną okazją na spędzenie czasu z rodziną w niedzielne popołudnie.

SERWIS OGŁOSZENIOWY WWW.TANIEAUTKA.PL

Rewolucja w dziedzinie sprzedaży samochodów używanych.

Wypuściliśmy na rynek portal ogłoszeniowy http://www.tanieautka.pl działający na zasadzie powstałych już serwisów, skupiających zarówno fanów motoryzacji jak i wszystkich tych, którzy będą chcieli po prostu sprzedać swój samochód dodając własne, niezależne, bezpłatne ogłoszenie!

FRANCZYZA TANIEAUTKA.PL

Nasz koncept daje możliwość współpracy partnerskiej każdemu, kto chciałby prowadzić swój własny autokomis.

Nasze rewelacyjne know-how sprawia, że placówki partnerskie tanieautka.pl mogą pochwalić się wybitnymi statystykami sprzedaży.
Wspierani przez liderów branży ubezpieczeniowej, oraz gwarancyjnej, dajemy możliwości i narzędzia jakich jeszcze nie było.

Krok po kroku pomożemy Ci otworzyć Twój własny autokomis, a trzymając się opracowanych przez nas schematów dajemy gwarancje bardzo wysokich zarobków. Jeśli tak jak my, wyróżniasz się:

  1. pewnością siebie
  2. ambicją
  3. pracowitością
  4. zaangażowanie

Jesteśmy pewni że razem z nami osiągniesz sukces.

Dlaczego warto nam zaufać? Oferujemy m.in.: ogólnokrajowe kampanie marketingowe (telewizja, radio, media społecznościowe oraz wiele innych), wsparcie merytoryczne na każdym etapie prowadzenia działalności, rewelacyjne know-how, preferencyjne warunki współpracy z firmą gwarancyjną GET HELP, współpraca na wyjątkowo korzystnych warunkach z jednym z liderów branży ubezpieczeniowej - firmą OVB. Ciągły dostęp do porad prawnych znanej kancelarii adwokackiej.

Tych co chcą dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu - 609 047 104.

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.