Siatkówka. Jelena Blagojević, kapitan Developresu SkyRes Rzeszów: Wiedziałyśmy, że my możemy wygrać, a Chemik musi [WYWIAD]

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Karolina Głodowska

Siatkówka. Jelena Blagojević, kapitan Developresu SkyRes Rzeszów: Wiedziałyśmy, że my możemy wygrać, a Chemik musi [WYWIAD]

Karolina Głodowska

Developres SkyRes Rzeszów po pełnym emocji meczu pokonał Chemika Police i sięgnął po brązowy medal Ligi Siatkówki Kobiet. Rzeszowianki dobrze rozpoczęły spotkanie, ale nagle w ich grze coś się zacięło i to przyjezdne wygrały dwa pierwsze sety. Podopieczne Bartłomieja Dąbrowskiego nie poddały się i walczyły do końca. Nie podłamała ich nawet kontuzja kapitan Jeleny Blagojević, która po dekoracji skomentowała na gorąco walkę o brąz i postawę drużyny podczas całego sezonu.

Po niesamowicie emocjonującym meczu zdobyłyście brązowy medal Ligi Siatkówki Kobiet. Ty w czwartym secie musiałaś opuścić boisko z powodu urazu. Jak się czujesz?
Jak się czuję? Nie chce teraz mówić o urazie. Czuje się bardzo szczęśliwa, ponieważ zrobiłyśmy świetną robotę w ostatnich dwóch meczach. Mówię ostatnich dwóch, bo wcześniej był remis w rywalizacji i to te dwa mecze, gdzie podniosłyśmy się z wyniku 0-2 i zdołałyśmy wygrać, sprawiły, że mamy teraz na szyjach brązowe medale.

W wywiadzie przeczytasz m.in.:

 • "W tych trudnych momentach, a było ich wiele, byłyśmy razem, walczyłyśmy razem, pracowałyśmy razem. Wspierałyśmy się, każda za każdą oddałaby życie"
Pozostało jeszcze 62% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Karolina Głodowska

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.