Leszek Jaźwiecki

Siatkarze Rodrigo Quiroga i Gonzalo Quiroga: Argentyńscy bracia, którzy lubią zimę, polską kuchnię i kochają piłkę nożną

Siatkarze Rodrigo Quiroga i Gonzalo Quiroga: Argentyńscy bracia, którzy lubią zimę, polską kuchnię i kochają piłkę nożną
Leszek Jaźwiecki

Siatkarze bracia Rodrigo i Gonzalo Quiroga występowali razem w reprezentacji Argentyny, ale na początku grudnia ubiegłego roku po raz pierwszy zagrali przeciwko sobie, gdy w Jastrzębiu gospodarze okazali się lepsi od GKS-u Katowice.

Choć wtedy górą był Rodrigo, młodszy z braci też mógł czuć się usatysfakcjonowany. Gonzalo okazał się, obok Karola Butryna, najskuteczniejszym zawodnikiem swojej drużyny.

- Fajnie było go widzieć po drugiej stronie siatki, oczywiście po meczu pogratulowałem bratu zwycięstwa - przyznał przyjmujący GKS-u Katowice.

- Tak naprawdę to skupiłem się na grze, nie patrzyłem na brata, bo widziałem w nim przede wszystkim zawodnika drużyny przeciwnej - dodał przyjmujący Jastrzębskiego Węgla, który we włoskiej drużynie CMC Rawenna grał razem z obecnym trenerem GKS-u Katowice Piotrem Gruszką.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Leszek Jaźwiecki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.