Siatkarze Asseco Resovii w trzech ostatnich meczach rundy zasadniczej muszą pokazać charakter i liczyć na szczęście. Inaczej nici z play-off

Czytaj dalej
Fot. Bartek Syta
bell

Siatkarze Asseco Resovii w trzech ostatnich meczach rundy zasadniczej muszą pokazać charakter i liczyć na szczęście. Inaczej nici z play-off

bell

Po 27. kolejce PlusLigi siatkarze Asseco Resovii wypadli z czołowej szóstki, która awansuje do play-off i walczyć będzie o medale obecnego sezonu. Do końca sezonu zasadniczego podopieczni trenera Andrzeja Kowala muszą wygrywać za trzy punkty, ale i tak nie ma gwarancji, że zameldują się w upragnionej pierwszej szóstce.

Resoviacy wylecieli z szóstki po niedzielnej porażce w hali Torwar z Onico Warszawa 0:3 oraz zwycięstwach Jastrzębskiego Węgla z GKS-em Katowice 3:2 i Indykpolu AZS-u Olsztyn 3:0 nad Łuczniczką Bydgoszcz. Na trzy kolejki przed końcem fazy zasadniczej Resovia traci punkt do szóstego Indykpolu i dwa oczka do Jastrzębia. Onico oddaliło się na dystans czterech punktów i jest już niemal pewne gry w play-offach, zwłaszcza, że jutro gra u siebie zaległy mecz z PGE Skrą Bełchatów.

Jednym radość, drugim smutek. Cieszyli się stołeczni siatkarze, trener Stephane Antiga i ich kibice, smucili i smucą się ludzie związani z Asseco Resovią. To czwarta z rzędu wyjazdowa porażka podopiecznych trenera Andrzeja Kowala, którzy do stolicy jechali w bojowych nastrojach; po zwycięstwo. Wrócili z pustymi rękami.

W dalszej części artykułu m.in. o:

 • jak oceniają sytuację Stephane Antiga i Aleksander Śliwka
 • co muszą zrobić siatkarze Asseco Resovii, aby wrócić do szóstki?
 • rozkład jazdy rzeszowskiej drużyny oraz głównych konkurentów: Indykpolu Olsztyn i Jastrzębskiego Węgla
Pozostało jeszcze 64% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

bell

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.