Siatkarz Asseco Resovii Aleksander Śliwka: W meczu ze Skrą Bełchatów zostawimy na boisku całe swoje serce!

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Śmigielski
Marek Bluj

Siatkarz Asseco Resovii Aleksander Śliwka: W meczu ze Skrą Bełchatów zostawimy na boisku całe swoje serce!

Marek Bluj

Aleksander Śliwka znajduje się w wysokiej formie. W meczu z Zaksą Kędzierzyn-Koźle wybrany został MVP, z Vojvodiną Nowy Sad zdobył 12 punktów. Rozmawialiśmy z nim m.in. o meczu z ekipą z Serbii oraz zbliżającym się hicie PlusLigi z PGE Skrą Bełchatów.

3:0 w meczu rewanżowym z Vojvodiną Nowy Sad. Plan wykonany, jest awans do ćwierćfinału Pucharu CEV. Tak miało być...
Zwycięstwo przed meczem nigdy nie jest pewne. Aby wygrać zawsze trzeba dołożyć 100 procent koncentracji i zaangażowania. Vojvodina to młoda drużyna, każdy z jej zawodników chciał coś udowodnić. To charakterni zawodnicy, zresztą Serbowie tym właśnie się charakteryzują, że są waleczni, zawsze grają na pełnym zaangażowaniu, nigdy nie odpuszczają.

Więc to nie był łatwy mecz, szczególnie w drugim secie, w którym chcieliśmy dokończyć dzieła i wygrać tą partię która dawała nam awans do ćwierćfinału. Niestety, wkradło się parę błędów, na szczęście w końcówce zachowaliśmy więcej zimnej krwi i to my byliśmy zwycięzcami.

Trzecia odsłona? Zagraliśmy ją już na luzie, bo mieliśmy już ten awans w kieszeni, ale nie nie odpuściliśmy, nie chcieliśmy niepotrzebnie przedłużać spotkania. Postanowiliśmy szybko iść po swoje. I tak właśnie zrobiliśmy.

W dalszej części wywiadu:

 • co nasza drużyna wie o francuskim Ajjacio
 • atutach Resovii i Skry
Pozostało jeszcze 69% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marek Bluj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.