Monika Pawłowska

Sebastian G. zginął od ciosów nożem. Osierocił dwoje dzieci, które w niedzielę przystąpią do pierwszej komunii świętej

Sebastian G. zginął od ciosów nożem. Osierocił dwoje dzieci, które w niedzielę przystąpią do pierwszej komunii świętej
Monika Pawłowska

Morze łez wylała już po stracie ukochanego syna pani Wiktoria. 35-letni Sebastian G. z Kęt został bestialsko zamordowany w minioną niedzielę nad ranem przez Sławomira T. z Nowej Wsi. Podejrzany o morderstwo 37-latek wcześniej ponoć kilkakrotnie groził ofierze i jego dzieciom - Oliwce i Szymonowi. Nie dopadł ich. Rodzeństwo w tą niedzielę razem przystąpi do pierwszej komunii świętej. W tej pięknej uroczystości niestety zabraknie ich taty.

Niewielki dom przy ul. Zacisze w Kętach odziedziczyło po rodzicach rodzeństwo H. Z całej trójki jedynie Jan pozostał na ojcowiźnie. Jeden z pokoi wynajmował Sebastianowi G. 37-letni Sławomir T. z Nowej Wsi był tam częstym, ale niemile widzianym znajomym. Obu mężczyznom miał grozić, że ich pozabija. Część z tych gróźb spełnił. Sebastian stracił życie, a jego 40-letni kolega Jan został ranny.

Rodzina pogrążona w żałobie

Wchodzimy do niewielkiego mieszkania w jednej z kamienic w Kętach. Przy stole siedzi szczupła kobieta ubrana na czarno. Tonie we łzach. Nie trzeba słów, by wiedzieć, że to matka zamordowanego Sebastiana.

- Jakim trzeba być człowiekiem, by zadźgać drugiego człowieka i jeszcze poderżnąć mu gardło? - pyta pani Wiktoria. Matczyne serce rozsypuje się na kawałki. Kobieta, która urodziła siedmioro dzieci, pochowa już drugiego syna. Pierwszy przed laty zmarł śmiercią naturalną jako siedmiomiesięczny chłopiec.
- „Bazyl” był dobrym człowiekiem, każdemu pomagał, jemu nikt nie pomógł - mówi Remigiusz, brat zamordowanego. Zawsze do brata tak się zwracał. - Gdybym był na tej imprezie, nie dopuściłbym, aby mój brat zginął. Nie pomógł mu nikt - dodaje.

Czytaj więcej:

 • W jakich okolicznościach doszło do morderstwa?
 • "Po tym jak Sławek zabił Sebastiana, a Jaśka ranił, wysłał SMS do brata - „zabiłem go”. Jakby się tym chciał pochwalić"
Pozostało jeszcze 61% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Monika Pawłowska

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.