Łukasz Pado

Sanok zmierzy się w play-off z AZS-em Częstochowa. Trener Krzysztof Frączek zadowolony z przeciwnika

Krzysztof Frączek prowadzi drugi sezon zespół z Sanoka. Pierwszy TSV zakończył na piątym miejscu. Obecny pod tym względem wypada na razie gorzej. Fot. Tomasz Sowa Krzysztof Frączek prowadzi drugi sezon zespół z Sanoka. Pierwszy TSV zakończył na piątym miejscu. Obecny pod tym względem wypada na razie gorzej.
Łukasz Pado

W tym sezonie liga jest bardziej wyrównana - mówi Krzysztof Frączek, trener TSV Sanok. Jego drużyna już dziś zmierzy się w Częstochowie z AZS-em w pierwszym meczu play-off o awans do PlusLigi. Jutro spotkanie numer dwa.

Częstochowianie wygrali trzynaście ostatnich meczów w lidze. Mimo to myśli pan, że są do ugryzienia?
To chyba najlepszy zespół na obecną chwilę w tej lidze. Z jednej strony z zawodnikami, którzy mają za sobą występy w PlusLidze, ale jednocześnie bardzo głodnymi sukcesu.

Gwiazd to tam nie ma, ale...
To prawda nie są to jeszcze nazwiska, które coś mówią, ale są to naprawdę bardzo mocni zawodnicy i będzie im zależeć na tym, żeby się wykazać.

W dalszej części wywiadu:

 • przeciwniku w play-off
 • decydujących meczach w rundzie zasadniczej
 • założonych planach
 • treningach w Rzeszowie
 • porównanie do poprzedniego sezonu
Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.