Krzysztof Nowaliński

Rafał Leśniowski, trener Sokoła Nisko: Wierzę, że osiągniemy cel i utrzymam Sokoła w czwartej lidze

Rafał Leśniowski, trener Sokoła Nisko: Wierzę, że osiągniemy cel i utrzymam Sokoła w czwartej lidze Fot. Krzysztof Nowaliński
Krzysztof Nowaliński

Zbliża się runda rewanżowa, w której zajmujący miejsce w strefie spadkowej Sokół Nisko powalczy o uratowanie ligowego bytu wraz z nowym trenerem Rafałem Leśniowskim.

Jak wygląda dziś Pana nowy zespół?
Na ten moment mamy kadrę cały czas w rozbudowie i cały czas przyglądamy się zawodnikom, którzy mogliby do nas trafić. Dzisiaj (rozm. przed meczem sparingowym z Sokołem Kamień) mamy wracających po kontuzji chłopaków takich jak Kamil Kołodziej czy też Mateusz Sudoł. Jest z nami zawodnik z Ukrainy i w tym momencie kadra liczy 24 osób. Na pewno będzie się to jeszcze zmieniać, ale już jakiś zarys jest. Brakuje nam jeszcze środkowego pomocnika takiego z prawdziwego zdarzenia. Już to fajnie zaczyna wyglądać i mając szereg spotkań sparingowych będziemy to analizować. Przenosimy się z hali i siłowni na boisko. Z każdym treningiem będę lepiej poznawał chłopaków i będę chciał jak najszybciej to wszystko ułożyć. Ja jak i również chłopcy zdają sobie sprawę,że od 9 marca zaczynamy walkę o życie. Dajemy sobie jeszcze trochę czasu na sprawdzanie. Nie jesteśmy jeszcze na 100% skompletowani, ale na rozpoczęcie rundy wiosennej musimy być mocni i silni i musimy wszystko zrobić, aby Sokół utrzymał się w 4. lidze.

W dalszej części rozmowy przeczytasz m.in. o:

 • budowaniu składu Sokoła na wiosnę
 • atmosferze panującej w zespole z Niska
 • zbliżającej się rundzie wiosennej 4. ligi
Pozostało jeszcze 79% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Krzysztof Nowaliński

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.