Kuba Zegarliński

Rafał Krupa, zawodnik Stali Mielec: Piotr Przybecki jest dla mnie kimś więcej niż trenerem

Rafał Krupa, to wychowanek Stali Mielec, szlify zbierał jednak m.in. w Gdańsku i Wrocławiu. Fot. Kuba Zegarliński Rafał Krupa, to wychowanek Stali Mielec, szlify zbierał jednak m.in. w Gdańsku i Wrocławiu.
Kuba Zegarliński

- Walka o awans do play-offów cały czas trwa. Wierzymy w to, że zła karta się odwróci i zaczniemy wygrywać - mówi Rafał Krupa, piłkarz ręczny SPR-u Stali Mielec. Jego drużyna notuje w tym roku kalendarzowym wyjątkowo kiepską serię meczów bez wygranej.

To pod okiem trenera Piotra Przybeckiego (trenera Orlen Wisły Płock i reprezentacji Polski) na dobre zaistniałeś w PGNiG Superlidze. Wtedy jeszcze w barwach Śląska Wrocław. Dziś ty grasz w Stali, on trenuje Wisłę. W środę spotkaliście się w meczu ligowym po przeciwnych stronach barykady. Takie mecze są dla ciebie szczególnie ważne?

Bez wątpienia trener Piotr Przybecki miał duży wpływ na mój rozwój jako zawodnika. Wskazał ścieżki, którymi powinienem podążać, jeśli chcę stawać się coraz lepszy. Nawet nie chodzi tu głównie o sprawy stricte sportowe, bo trener Przybecki bardzo duży nacisk kładł na mentalność. Spotkania z nim zawsze są miłe. Na mecze z kolei zawsze wychodzą z nastawieniem, jak na każdy inny. Chce zagrać najlepiej jak potrafię i dać z siebie sto procent. Gdy wychodzę na mecz, liczy się tylko moja drużyna.

W wywiadzie o:

 • Pracy z Piotrem Przybylskim
 • o tym jaki wpływ wywarł na jego karierę 
 • sytuacji Stali Mielec w lidze 
Pozostało jeszcze 72% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Kuba Zegarliński

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.