Radosław Sylwestrzak: Stal Rzeszów dysponuje ogromnym potencjałem. Marzy mi się awans do 1 ligi

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Galasiński
Miłosz Bieniaszewski

Radosław Sylwestrzak: Stal Rzeszów dysponuje ogromnym potencjałem. Marzy mi się awans do 1 ligi

Miłosz Bieniaszewski

- Taktyka preferowana przez trenera Janusza Niedźwiedzia jest dla mnie czymś nowym - mówi Radosław Sylwestrzak, obrońca Stali Rzeszów.

Siedzą jeszcze w pana głowie wydarzenia z poprzedniego sezonu?
Już to zostało za mną i jest to temat zamknięty. Wiadomo, że w Widzewie nie skończyło się to tak, jakby każdy sobie życzył, ale teraz przede mną nowy rozdział i trzeba się na tym koncentrować.

Widzew wiosną dokonał rzeczy w niezrozumiałej, ale pan w zasadzie przyglądał się temu z boku, bo praktycznie nie dostawał szans...
Jeśli chodzi o moją osobę, to chodziło chyba o sprawy pozasportowe, a dokładniej o mój kontrakt. Do tego złapałem uraz, zmienił się trener i tak się wszystko potoczyło, że częściej trenowałem na salce lub indywidualnie na boisku, niż z drużyną. Pod koniec sezonu udało się wyleczyć i pojechałem na mecz ostatniej kolejki do Bełchatowa, ale to tyle...

Był pan jednym z symboli odradzającego się Widzewa. Tak pisało zresztą wielu kibiców po pana odejściu...
Każde słowa, które są miłe dodają otuchy i cieszy mnie to, że zostanę zapamiętany z tej strony. Mam nadzieję, że kibice będą mnie miło wspominać, bo ja na pewno nie zapomnę tych dwóch lat spędzonych w Łodzi.

W dalszej części rozmowy o:

 • co podoba mu się w taktyce trenera Niedźwiedzia
 • jak ocenia potencjał Stali Rzeszów
 • Widzewie, jako faworycie do awansu
 • derbach z Resovią
Pozostało jeszcze 70% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Miłosz Bieniaszewski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.