Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu bada doniesienie o molestowaniu 15-latki

Czytaj dalej
Fot. Pixabay
Norbert Ziętal

Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu bada doniesienie o molestowaniu 15-latki

Norbert Ziętal

Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu prowadzi postępowanie w sprawie o doprowadzenie małoletniej poniżej 15. roku życia do poddania się innej czynności seksualnej, w czasie gdy ukończyła już 15 lat i przed.

Czynności są prowadzone w sprawie, a nie przeciwko konkretnej osobie. Nikt nie usłyszał zarzutów. Śledczy podjęli postępowanie po zawiadomieniu złożonym w prokuraturze przez matkę piętnastolatki. Stwierdziła, że jej córka była molestowana przez trenera drużyny, który jednocześnie jest nauczycielem wychowania fizycznego.

Sprawa dotyczy miejscowości w Podkarpackiem. Kilka dni temu ukazał się o niej obszerny reportaż w programie „Uwaga!” telewizji TVN.

„Zastanawiałam się kilka razy nad tym, czy to coś takiego ma miejsce, czy tak powinno być” - opowiada dziennikarzom TVN 15-latka. W reportażu ma ukrytą twarz. Jest zawodniczką lokalnej drużyny żeńskiej piłki nożnej. Opowiada, że futbol to jej pasja i pasjonuje się nim od dawna.

W dalszej części tekstu przeczytasz m.in.:

"Dziennikarze próbowali się spotkać z trenerem. Odebrał telefon, ale nie chciał udzielić wywiadu. W krótkiej rozmowie zaprzeczył oskarżeniom. Stwierdził, że „już został przez dziennikarzy skazany i będzie się bronił w sądzie”."

Pozostało jeszcze 61% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Norbert Ziętal

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

misiekle

Bronili trenera, ponieważ to jest bardzo podobnie jak z księżmi - wszyscy parafianie, ci mniej i bardziej ortodoksyjni zawsze bronią, szczególnie w mniejszych miejscowościach, ponieważ nie mogą uwierzyć, że osoba duchowna, w celibacie, po ślubach czystości dokonuje takich czynów, i to jeszcze dzieciom.

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.