Profesjonalna stylizacja samochodów folią za sprawą zmiany kolorów nadwozia

Czytaj dalej
Reklama

Profesjonalna stylizacja samochodów folią za sprawą zmiany kolorów nadwozia

Reklama

Wraperzy.pl to firma założona w 2010 roku w branży reklamowej. Działalność prowadzona jest głownie na terenie województw: podkarpackiego i małopolskiego. Główną specjalnością firmy jest profesjonalna stylizacja samochodów folią za sprawą zmiany kolorów nadwozia lub wybranych przez klientów elementów zewnętrznych lub wewnętrznych samochodów. Firma oferuje również projektowanie oraz reklamę samochodów firmowych począwszy od wykonania naklejek reklamowych na pojazdy, a także całkowite oklejenie samochodów grafiką reklamową. Zadaniem firmy jest zarówno oklejanie pojedynczych pojazdów jak również całych flot klientów. Działalność firmy skupia się również na oklejaniu pojazdów innych niż samochody, tj. motocykle, łodzie, skutery, quady, itp.

Folia jest szybką metodą na zmianę wyglądu samochodu bez ingerencji w oryginalny lakier pojazdu. Przy planowanej odsprzedaży takiego samochodu po uprzednim usunięciu aplikacji nieuszkodzony lakier wpływa na podniesienie wartości pojazdów, dlatego tez aplikacja takiej folii zalecana jest dla samochodów do jazdy próbnych, samochodów leasingowych czy też samochodów do nauki jazdy.

Szeroka gama oferowanych kolorów folii do aplikacji nadaje oryginalny i niepowtarzalny wygląd samochodom, co jest w stanie zaspokoić najbardziej wymagających klientów.

Aplikowane przez nas folie charakteryzują się wysoką trwałością, odpornością na promieniowanie, (co nie powoduje przebarwień) oraz łatwością użytkowania. Dbałość o karoserię oklejonego pojazdu jest taka sama jak powierzchni lakierowanej.

Współwłaściciele firmy posiadają odpowiednie umiejętności i kwalifikacje do oklejania samochodów zdobyte zarówno w Polsce jak i za granicą, co jest potwierdzone odpowiednimi zaświadczeniami i certyfikatami, w tym najważniejsze Certyfikat aplikatora folii Avery oraz Ceryfikat drugiego stopnia aplikatora folii KPMF.

Wykorzystywane przez nas folie idealnie nadają się również do zmiany wyglądu domów i mieszkań. Firma zajmuję się również oklejaniem szyb (np. poprzez folię odbijające promieniowanie słoneczne czy folie z grafiką pejzaży lub innymi nadrukami) jak również zmianą wyglądu mebli adekwatną do zmiany koloru nadwozia.

Po za wymienionymi wyżej sztandarowymi usługami Wraperzy.pl prowadzą drugi człon działalności typowej dla firm reklamowych skupiając się na projektowaniu, druku i montażu banerów reklamowych, szyldów, tablic i tabliczek informacyjnych, folderów, plakatów, ulotek czy wizytówek.

Dane kontaktowe:

Wraperzy.pl

Sikorzyce 54

33-270 Wietrzychowice

tel. 531 824 765

tel. 530 001 130

www.Wraperzy.pl

Reklama

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.