Pracował w Mediolanie, Rzymie, Piacenzie, Krasnodarze, Kaliningradzie, Moskwie i Policach. Teraz jest w Rzeszowie

Czytaj dalej
Marek Bluj

Pracował w Mediolanie, Rzymie, Piacenzie, Krasnodarze, Kaliningradzie, Moskwie i Policach. Teraz jest w Rzeszowie

Marek Bluj

- Studiowałem kulturę fizyczną na uniwersytecie w Mediolanie. Bardzo duży wpływ mój wybór miał mój tato. Był jednym z pionierów przygotowania fizycznego w ogóle - mówi SEBASTIANO CHITTOLINI, włoski trener przygotowania fizycznego w Asseco

Gdzie zaczynałeś w swoim zawodzie
Tato współpracował z trenerem Gian Paolo Montalim, który w 2003 i 2005 roku zdobył z reprezentacją Włoch mistrzostwo Europy, a ja pomagałem tacie. Po trzech latach trener Mauro Berruto, który prowadził reprezentację Finlandii, a od 2004 roku także drużynę Parmy zaproponował mi pracę w tym klubie, przyjąłem ofertę. To była moja pierwsza samodzielna praca.

Masz 36 lat, ale bogate CV. Jak znalazłeś się w Rosji?
To historia, którą bardzo lubię. Pracowałem z trenerem Roberto Serniottim w Rzymie w Roma Volley, gdzie swoją karierę rozpoczynał Iwan Zajcew. Mieliśmy bardzo dobre relacje. Kiedy przeniósł się do Latiny wydzwaniał do mnie pytając o rady, jak ma trenować na siłowni, itp. Nie lubię takich sytuacji, bo to nie jest profesjonalne, każdy trener ma inny system pracy. Klub w Rzymie przechodził różne koleje losu. Za dużo było polityki, za mało pieniędzy. Iwan Zajcew powiedział, że jak chcę, to mogę pojechać do pracy w Rosji, gdzie był boom na siatkówkę, grało tam wielu dobrych zawodników, było duże pieniądze. Jego ojciec Wiaczesław Zajcew, był trenerem w Kaliningradzie.

W dalszej części artykułu takie pytania:

 • Jak się czujesz w Rzeszowie?
 • Twoja opinia o obecnej Asseco Resovii?
 • Resovia będzie mistrzem ?
Pozostało jeszcze 72% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marek Bluj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.