Norbert Ziętal

Posłanka PiS Krystyna Wróblewska wysłała list do proboszczów z prośbą o wsparcie w wyborach

- Systematyczne zdaję relację ze swojej działalności. Uważam, że jest to wręcz obowiązek, żeby komunikować się ze społeczeństwem — mówi Krystyna Wróblewska Fot. Krzysztof Kapica/Polska Press - Systematyczne zdaję relację ze swojej działalności. Uważam, że jest to wręcz obowiązek, żeby komunikować się ze społeczeństwem — mówi Krystyna Wróblewska z PiS.
Norbert Ziętal

Krystyna Wróblewska, posłanka PiS i kandydatka tej partii w obecnych wyborach do Sejmu, napisała list do proboszczów. Przedstawia w nim swoje osiągnięcia, liczy na zainteresowanie księży listem i przekazanie jego treści zainteresowanym osobom. Informacja o liście wypłynęła do Internetu, część osób jest oburzona taką formą kampanii.

- Uważam, że każdy ma swój sposób komunikowania się ze społeczeństwem. To nie pierwszy mój list do księży. Pisałem ich wiele, informując o swojej działalności. Nie tylko do księży, ale również do sołtysów, kół gospodyń wiejskich, samorządowców, strażaków — mówi Nowinom Krystyna Wróblewska, posłanka PiS z Rzeszowa. Startuje z piątego miejsca listy PiS w okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskim.

W długim liście zdaje relację ze swojej działalności podczas mijającej kadencji parlamentarnej. Wymienia swoje osiągnięcia w różnych dziedzinach. Ten list, jak twierdzi, ma być jej „rachunkiem sumienia” przed społeczeństwem z czteroletniej pracy w Sejmie.

- Ja systematycznie zdaję relację ze swojej działalności. Z tej swojej działki, w której pracuję w polskim parlamencie. Uważam, że jest to wręcz obowiązek, żeby komunikować się ze społeczeństwem.

— mówi nam posłanka Wróblewska.

W dalszej części artykułu:

 • o czym można przeczytać w liście?
 • jak oburzenie intrenautów komentuje Krystyna Wróblewska?
Pozostało jeszcze 64% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Norbert Ziętal

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.