Pomocnik Stali Stalowa Wola, Michał Trąbka przyznaje, że wszyscy zastanawiali się, jak zakończy się zamieszanie w klubie

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Nowaliński
Krzysztof Nowaliński

Pomocnik Stali Stalowa Wola, Michał Trąbka przyznaje, że wszyscy zastanawiali się, jak zakończy się zamieszanie w klubie

Krzysztof Nowaliński

Zamieszanie z trenerem, odwoływanie sparingów i zmiana na stanowisku prezesa - w takich warunkach do nowego sezonu przygotowują się zawodnicy Stali Stalowa Wola. Nic więc dziwnego, że stalowowolscy kibice, są coraz bardziej zaniepokojeni. Ich ulubieńcy, którzy w ubiegłym sezonie ledwo uratowali się przed spadkiem, sami nie wiedzą na co ich będzie stać. Swoimi obawami, ale również nadziejami podzielił się z nami Michał Trąbka, pomocnik klubu ze Stalowej Woli.

Po bardzo intensywnych dniach w Stalowej Woli związanych ze zmianami, Stal wreszcie „normalnie” trenuje i szykuje się do zbliżającego się wielkimi krokami nowego sezonu. Czy będziecie odpowiednio przygotowani i zgrani na pierwszy mecz?

Mam nadzieję, że zdążymy się przygotować. Wróciliśmy do regularnych treningów ale czasu zostało mało i nie ukrywam, że będzie ciężko. Jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik, ale liczę, że w piątek na pierwsze spotkanie będziemy przygotowani. Były zawirowania z prezesami, trenerami ale mam nadzieję, że już wszystko się wyjaśniło i wszystko będzie już dobrze.

Mieliście już spotkanie z nowym prezesem klubu?

Tak, było już jedno spotkanie. Kolejne ma odbyć się jeszcze przed startem sezonu.

Nie było obawy, jak to wszystko będzie ostatecznie wyglądać?

Oczywiście, że była obawa. Codziennie zastanawialiśmy się, jak to się wszystko skończy. Pod koniec była to już śmieszna sytuacja, ale na dziś to temat skończony. Nie wracamy do niego.

W dalszej części rozmowy Michał Trąbka mówi m. in. o:

 • ofertach z innych klubów
 • poziomie ligi w nadchodzącym sezonie
 • nowym kapitanie zespołu
Pozostało jeszcze 67% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Krzysztof Nowaliński

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.