Pomocnik Stali Rzeszów, Wojciech Reiman przyznaje, że zespół został zbudowany od nowa i potrzeba czasu, by to dobrze funkcjonowało

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Łokaj
Miłosz Bieniaszewski

Pomocnik Stali Rzeszów, Wojciech Reiman przyznaje, że zespół został zbudowany od nowa i potrzeba czasu, by to dobrze funkcjonowało

Miłosz Bieniaszewski

Wojciech Reiman, pomocnik Stali Rzeszów sobotę miał pełną wrażeń. Najpierw został ojcem, a po południu rozgrywał mecz ligowy z Wólczanką Wólka Pełkińska.

W dniu meczu z Wólczanką Wólka Pełkińska urodziło się panu dziecko. Była więc dodatkowa energia?

Spałem tylko trzy godziny, bo poród był o godz. 4.40. Z tego miejsca pozdrawiam moją żonę Ewelinę oraz synka Alana. To im chciałbym zadedykować tę wygraną. Mecz z Wólczanką był dla nas bardzo ciężki, ale mamy ważne trzy punkty. Teraz myślimy już tylko o kolejnym meczu.

Wólczanka postawiła wam bardzo trudne warunki, ale z drugiej strony nie pozwoliliście rywalom na zbyt wiele?

Mamy drużynę zbudowaną od nowa i potrzebujemy na pewno czasu, żeby to wszystko zaczęło fajnie wyglądać. Z każdym kolejnym meczem powinno być lepiej, a kolejne wygrane będą tylko temu sprzyjać. Każdy z nas chciał się pokazać z jak najlepszej strony i na pewno zademonstrowaliśmy duży charakter, a to jest coś, bez czego nie ma sensu nawet wychodzić na boisko. Moim zdaniem te kwestie mentalne były dzisiaj na bardzo fajnym poziomie. Brakuje trochę zgrania, ale jak już mówiłem, to przyjdzie z czasem.

Jak się pan odnajduje w systemie gry wprowadzonym przez Janusza Niedźwiedzia?

Nie da się ukryć, że jest to nowatorski system. Trener przyszedł ze swoją wizją futbolu i zaszczepia ją w nas. Każdy z nas stara się jak najlepiej realizować wszystkie założenia wymagane przez trenera.

Dla takiego zawodnika jak pan to jest chyba idealny system, bo w ofensywie ma pan wiele opcji do rozegrania akcji...

Nie da się ukryć, że ten system polega na tym, aby dominować nad rywalem i będziemy dążyć do tego. Mam nadzieję, że szybko osiągniemy taki poziom, aby faktycznie dominować nad rywalami. Stąpamy jednak twardo po ziemi, bo wiemy, że musimy bardzo ciężko pracować na treningach, aby w meczu pokazywać się z jak najlepszej strony. Zebrała się grupa, która chce ciężko pracować i to widać było w trakcie okresu przygotowawczego. Wydaje mi się, że będą tego efekty.

W dalszej części rozmowy pomocnik Stali mówi m. in. o:

 • najbliższym rywalu Stali
 • wykonywaniu stalych fragmentów gry
Pozostało jeszcze 46% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Miłosz Bieniaszewski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.