Pogoda w maju. Uwaga przymrozki! Przy gruncie nawet minus 4 stopnie, łódzki biegun zimna!

Czytaj dalej
Anna Gronczewska

Pogoda w maju. Uwaga przymrozki! Przy gruncie nawet minus 4 stopnie, łódzki biegun zimna!

Anna Gronczewska

Łódź stała się biegunem zimna! Taką informację podała na swym fanpage na Faceeboku strona Pogoda w Łodzi. W nocy z czwartku na piątek przy gruncie zanotowano minus cztery stopnie Clesjusza!

Jak twierdzą prowadzący Pogodę w Łodzi takiej temperatury w naszym mieście, w drugiej połowie maja nie notowano w Łodzi od 35 lat.

Co oznaczają majowe chłody?

Tak zimno nie było od kilkudziesięciu lat.

Pozostało jeszcze 66% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Anna Gronczewska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.