Po sobotniej gali w Jasionce Krzysztof "Diablo" Włodarczyk przyznał, że już dawno nie walczył z tak silnym zawodnikiem

Czytaj dalej
Fot. Adrian Wykrota
Łukasz Pado

Po sobotniej gali w Jasionce Krzysztof "Diablo" Włodarczyk przyznał, że już dawno nie walczył z tak silnym zawodnikiem

Łukasz Pado

Wszyscy spodziewali się, że w starciu dwóch tak silnych bokserów musi być nokaut. Nie było, ale walka Krzysztofa Włodarczyka z Olanrewaju Duardolą była bardzo ciekawa.

- Już dawno nie walczyłem z tak silnym zawodnikiem. Popatrzcie na jego bilans 27 walk i 25 nokautów, to jest naprawdę bardzo dużo. Ja mam 38 nokautów, ale o wiele więcej walk, to była bodajże moja 60 jubileuszowa walka. Cieszę się skończyłem ją tak jak należy. Kilka razy wydawało mi się, że już go mam, ale ten facet jest bardzo twardy. Trafiałem go, nogi mu się uginały, ale on stawał i tak kilka razy. To pokazuje, że to nie był rywal z przypadku. Może nie był szybki, ale za to bardzo silny - opowiada Krzysztof Włodarczyk.

Kiedy nogi mu się uginały, nie chciałeś zaryzykować, pójść na niego?

Nie chciałem się napalać. Wiadomo, że mój rywal w każdej chwili jednym ciosem może zakończyć walkę. Wolałem iść krok po kroku, nie napalać się. Chciałem w tej walce poboksować, sprawdzić siłę swojego ciosu, poczuć to. Staram się trochę inaczej boksować niż kiedyś. Być pewny siebie, ale też nie narażać się, bo czuję na żebrach ciosy, które mi zadał. Może staję się coraz bardziej dojrzały, mam już 37 lat, kiedyś trzeba, może to przez ten nowy rozdział życia, jaki od pewnego czasu prowadzę. To daje mi dużo energii, swobody, bezpieczeństwa, a to jest bardzo ważne.

W dalszej części wywiadu Krzysztof Włodarczyk mówi m. in. o:

 • planach na najbliższą przyszłość,
 • możliwej walce z Arturem Szpilką.
Pozostało jeszcze 43% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Łukasz Pado

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.