Po raz szósty ruszyła kampania Kilometry Dobra Caritas (zdjęcia)

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Magdalena Kuźmiuk

Po raz szósty ruszyła kampania Kilometry Dobra Caritas (zdjęcia)

Magdalena Kuźmiuk

Każdy z nas może zostać mistrzem świata w dobroci. Wystarczy włączyć się do akcji Kilometry Dobra organizowanej przez Caritas. Wielka zbiórka pieniędzy właśnie startuje.

- Samochód w codziennej pracy Caritas oznacza więcej niż może się wydawać. Pomaga w trakcie przygotowań zbiórek żywności, podczas wigilii, śniadań wielkanocnych, służy też osobom niepełnosprawnym, zimą – seniorom i osobom samotnym. Dzięki niemu jest też możliwe zaopatrywanie placówek Caritas – mówi Sebastian Wiśniewski, kierownik Noclegowni dla Mężczyzn św. Brata Alberta.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Magdalena Kuźmiuk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.