.

Platanowy Park – tu się mieszka!

Platanowy Park – tu się mieszka!
.

Są miejsca, których się szuka, znajduje i nigdy nie opuszcza.
Są miejsca, z których się wyjeżdża, tęskni i wraca.
Są miejsca, w których się mieszka - PLATANOWY PARK.

Platynowy Park to największe z nowo budowanych, wielofunkcyjne osiedle w Bydgoszczy, powstające na niemal 10 hektarach powierzchni, w kwartale ulic Sułkowskiego, Dwernickiego, Kamiennej i Leśnej. Planowana zabudowa obejmuje zarówno funkcje mieszkaniowe, jak i powierzchnie biurowe, handlowe, usługowe, tereny zielone, drogi dojazdowe i miejsca postojowe. Nowoczesna, przestrzenna architektura łącząca funkcjonalność z wysokimi walorami estetycznymi. Inwestycja idealna dla osób ceniących sobie komfort mieszkania na cichym osiedlu, z jednoczesnym dostępem do atrakcji
i rozrywek centrum miasta.

Doskonała lokalizacja

Platanowy Park jest położony na Osiedlu Leśnym, od lat uznawanym za jedno z bezpieczniejszych i przyjaznych rodzinom miejsc w Bydgoszczy. Jednym z atutów tego miejsca jest bezpośrednie sąsiedztwo Śródmieścia. Zaledwie kilka minut od Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Świetnie skomunikowane - linie tramwajowe, autobusowe i ścieżki rowerowe. Wiele placówek edukacyjnych od przedszkoli po uczelnie wyższe. Ośrodki zdrowia i kultury. Szeroki wybór sklepów, punktów usługowych i popularny rynek.

Osiedle z tradycjami

Osiedle Leśne to wyjątkowa dzielnica z wielu powodów. Pierwsi projektanci pomyśleli o komforcie mieszkańców. Obok funkcjonalnych budynków zaprojektowanych z duchem czasów, wykorzystując naturalne warunki, zaplanowano tereny sprzyjające odpoczynkowi. Pobliski stadion służył rekreacji i zabawie. Powstały przedszkola, szkoły, sklepy, przychodnia, kino, muzeum i dworzec kolejowy. Z osiedla łatwo i szybko można było dotrzeć do wybranej części miasta, ale i wyruszyć poza Bydgoszcz. Tu od zawsze mieszkało się dobrze i bezpiecznie. Z myślą o kolejnych osobach pozostających pod urokiem historii i wartości Leśnego powstaje właśnie Platanowy Park. Dzięki nowoczesnym środkom i narzędziom nowo budowane osiedle kontynuuje i rozwija atrybuty dzielnicy.

Nowa odsłona Osiedla Leśnego

Nowoczesna, lekka architektura budynków Platanowego Parku zaprojektowana została przez renomowaną pracownię CDF Architekci. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe, pełna infrastruktura teletechniczna, windy od najniższych poziomów, panoramiczne okna oraz przestronne balkony oraz tarasy to tylko niektóre atuty Platynowego Parku. Zróżnicowane rozkłady od przytulnych kawalerek do wielopokojowych mieszkań pozwolą zaspokoić potrzeby singli, młodych małżeństw, jak
i dużych rodzin wielopokoleniowych. Przestronne patia z placami zabaw
i cały teren wolny od ruchu samochodów – wszystko po to, by mieszkać wygodnie i bezpiecznie.

Etapy

Dotychczas oddano do użytku budynki ul. Leśna 19 i 20 (etap 0) oraz Leśna 20 i 22 (etap I).
W drugim etapie zaprojektowano dwa budynki o konstrukcji kaskadowej
i wysokości od 5 do 9 pięter. Na poziomie parteru powstanie 5 lokali użytkowych. W podziemnej hali garażowej oprócz standardowych miejsc parkingowych zaplanowano instalację platform postojowych.
Trwają prace przygotowawcze do następnego – III etapu, gdzie zaprojektowano trzy kolejne, zróżnicowane budynki.

Komfortowo i wygodnie

W budynkach zastosowano duże, panoramiczne okna, będące gwarancją dobrze doświetlonego mieszkania i wpływające na wysoką estetykę pomieszczeń. Wyposażenie każdego mieszkania obejmuje kompletnie wykończony balkon (posadzka, oświetlenie balkonu, gniazdko 230V), a także elektryczne rolety zewnętrzne. To rozwiązanie, które pozwala na zacienienie i ochładzanie mieszkania latem, zimą pozwalające zaoszczędzić na ogrzewaniu mieszkania, a przez cały rok to dodatkowa ochrona przed hałasem. Zaprojektowano przestronne klatki schodowe oraz wygodne windy obsługujące od trzech do siedmiu mieszkań na kondygnacji. To komfort w ich użytkowaniu.

Przemyślana infrastruktura

Teren inwestycji zostanie w pełni zagospodarowany zielenią oraz infrastrukturą, taką jak np.: automatyczne systemy nawadniania terenów zielonych, podgrzewane zjazdy do garażu, systemy oświetlenia części wspólnych sterowane czujkami ruchu, podgrzewane wpusty dachowe i inne. Do dyspozycji mieszkańców powstanie wygodny, wielostanowiskowy parking podziemny funkcjonalnie połączony z częścią mieszkalną budynku poprzez windę obsługującą każdy poziom użytkowy budynku.

Aktualną ofertę mieszkań można obejrzeć na stronie: https://www.platanowypark.pl/

Kontakt
Biuro sprzedaży
Bydgoszcz, Leśna 20/9U
tel. 885 853 836; 885 853 833; 885 651 794
e-mail: mieszkania@cdi.net.pl
https://www.platanowypark.pl/

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.