Maciej Czerniak

PiS ma najwyższe poparcie, KO zadyszkę, a Lewicy przybywa

Badanie zostało przeprowadzone metodą CAWI, czyli w formie ankiety internetowej. Zdaniem ekspertów to przewaga partii Jarosława Kaczyńskiego to efekt Fot. Bartek Syta Badanie zostało przeprowadzone metodą CAWI, czyli w formie ankiety internetowej. Zdaniem ekspertów to przewaga partii Jarosława Kaczyńskiego to efekt zręcznie prowadzonej kampanii
Maciej Czerniak

Ostatnie dane z sondażu Social Changes pokazują, że partii rządzącej afery nie szkodzą. Poważny problem ma za to PO-KO, która notuje duży spadek poparcia. „PiS narzuca swoją narrację, a politycy opozycji nie potrafią zbudować swojej” - oceniają eksperci.

Ostatni, opublikowany wczoraj sondaż przedwyborczy Social Changes został przeprowadzony metodą CAWI. To ankieta przeprowadzona kanałem internetowym.

Wynika z niej, że na Prawo i Sprawiedliwość w nadchodzących wyborach Parlamentarnych gotowych oddać głos jest 46,5 proc. respondentów. Na Koalicję Obywatelską zagłosowałoby 26,5 proc.

Ostatni, opublikowany wczoraj sondaż przedwyborczy Social Changes został przeprowadzony metodą CAWI. To ankieta przeprowadzona kanałem internetowym. O szczegółach przedwyborczego sondażu w pełnej wersji artykułu. 

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maciej Czerniak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.