Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Marek Bluj

Piotr Gruszka, trener Asseco Resovii: Szukaliśmy ludzi z ambicją i głodem zwycięstwa

Piotr Gruszka, trener Asseco Resovii i Krzysztof Ignaczak, prezes klubu, to koledzy z boiska. Czas na kolejne wspólne sukcesy... Fot. polska press Piotr Gruszka, trener Asseco Resovii i Krzysztof Ignaczak, prezes klubu, to koledzy z boiska. Czas na kolejne wspólne sukcesy...
Marek Bluj

- Cieszę się, że będę trenerem Asseco Resovii, że będę w niej pracował. Wyzwanie jest duże, ale wyzwania są fajne. Mam nadziej ę stać się prawowitym wilkiem tego zespołu. Wierzę, że wspólnie z grupą zawodników i kibicami, którzy są niecierpliwi i stęsknieni dobrych wyników, możemy stworzyć mocny jakościowo team. Chcę poczuć razem z nimi prawdziwe Podpromie - mówi PIOTR GRUSZKA, nowy trener siatkarzy Resovii, który ma dwuletni kontrakt.

Drużyna na kolejny sezon została już skompletowana. Jakie były kryteria budowy tej nowej Asseco Resovii?

Przede wszystkim musieliśmy się oswoić z tym, jaka grupa ludzi zostanie po minionym sezonie. Jedni zawodnicy nie znajdowali się w naszej koncepcji, inni chcieli zmienić barwy klubowe, tak więc musieliśmy w jakiś sposób dokooptować nowych zawodników. Szukaliśmy mieszanki doświadczenia i młodości. Przede wszystkim ludzi z dużą ambicją i głodem zwycięstwa, bo tylko tacy mogą się rozwijać. Myślę, że praca, którą wykonamy, pozwoli nam pokazać swoje charaktery, a charakter to bardzo ważny aspekt w budowaniu czegoś mocnego. Myślę, że głód zwycięstwa, motywacja plus charakter pozwolą nam rywalizować z wszystkimi najlepszymi drużynami w Polsce.

- Wiem, że dużo przede mną, że czeka mnie bardzo dużo pracy, ale to jest fajne. Jak już powiedziałem, chcę poczuć tę prawdziwą sportową atmosferę w Rzeszowie - mówi Piotr Gruszka. 

Pozostało jeszcze 71% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marek Bluj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.