Miłosz Bieniaszewski

Piotr Głowacki, piłkarz Stali Rzeszów: Stal Rzeszów była bardzo konkretna

Piotr Głowacki, piłkarz Stali Rzeszów: Stal Rzeszów była bardzo konkretna Fot. Stal Rzeszów S.A.
Miłosz Bieniaszewski

- Decycji o przyjściu do Stali Rzeszów nie żałowałem nawet przez chwilę - mówi Piotr Głowacki, piłkarz rzeszowian.

Miał pan już dość sytuacji w Stomilu Olsztyn?
Było już tego za wiele. Wielokrotnie słyszeliśmy różne obietnice, ale wszystko mocno się przedłużało i nie były one spełniane. Zdecydowałem się więc odejść ze Stomilu i poszukać szczęścia gdzie indziej.

Co mógłby pan sobie kupić, gdyby Stomil Olsztyn wypłacił wszystkie zaległości?
(chwila zastanowienia) Dobrej klasy auto. Jasne, nie nowego Mercedesa czy Maybacha, ale jest to spora suma.

Wierzy pan, że jeszcze odzyska te pieniądze?
Wierzę, że klub przetrwa, bo jestem z Olsztyna i życzę mu jak najlepiej. Mam też oczywiście nadzieję, że te pieniądze zostaną mi, ale również kolegom, wypłacone, bo po prostu na nie zapracowaliśmy. My się nie prosimy o nic specjalnego, tylko o to, aby dostać, to co się nam należy za ciężką pracę. Wywalczyliśmy przecież utrzymanie w poprzednim sezonie, a klub był wysoko w systemie Pro Junior.

Znajduje się pan w najlepszym wieku dla piłkarza, a wylądował w 3 lidze. Nie miał pan innych ofert?
Stal Rzeszów zgłosiła się do mnie już pod koniec rundy jesiennej i była bardzo konkretna. Kilka razy rozmawiałem z trenerem Januszem Niedźwiedziem, a także Michałem Wlaźlikiem, dyrektorem sportowym. Zostałem też zaproszony do Rzeszowa, aby wszystko zobaczyć na własne oczy. To co zastałem w Rzeszowie przekonało mnie do tego miejsca. Teraz, z perspektywy tych niemal dwóch miesięcy treningów, muszę przyznać, że podjąłem bardzo dobrą decyzję, której nawet przez moment nie żałowałem. Wszystko mi się tutaj podoba.

Ważne dla pana było, że w Stali Rzeszów można liczyć na stabilizację finansową?
Nie jechałbym na drugi koniec Polski i nie wywracałbym życia żonie i córeczce do góry nogami, gdybym nie wiedział, że jest tutaj stabilna sytuacja. Rodzina przyjechała więc ze mną, a to jest bardzo ważne.

W dalszej części rozmowy przeczytasz m.in. o:

 • pobycie w Stali Mielec
 • rywalizacji
 • lewej obronie
 • wolnym czasie
Pozostało jeszcze 66% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Miłosz Bieniaszewski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.