Piłkarz Stali Mielec Piotr Marciniec przyznaje przed meczem z Wigrami Suwałki, że nie ma już miejsca na żadne błędy

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Kuba Zegarliński

Piłkarz Stali Mielec Piotr Marciniec przyznaje przed meczem z Wigrami Suwałki, że nie ma już miejsca na żadne błędy

Kuba Zegarliński

Zdaniem Piotr Marcińca najbliższe mecze mogą być decydujące w skali całego sezonu dla mieleckiej Stali. - Marginesu błędu już nie mamy - mówi.

Jaka atmosfera panuje w szatni po porażce w Sosnowcu?

Nie będę ukrywał, że jest duże rozczarowanie po tym spotkaniu. Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji, a udało się wykorzystać tylko jedną z nich. Na przerwę mogliśmy schodzi z pozytywnym wynikiem i myślę, że wtedy druga odsłona wyglądałaby zupełnie inaczej. Niestety, świetna dyspozycja Tomasza Nowaka i całego Zagłębia pokrzyżowała nam plany i wróciliśmy z Sosnowca bez punktów.

Ostatnią wygraną w lidze odnieśliście 14 kwietnia w Katowicach. Z kolei ostatnia wygrana u siebie, to początek marca. Jak jest tego przyczyna? Presja przeszkadza?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzebujemy zwycięstw. Ta seria jest już zdecydowanie za długa. Myślę, że najlepsza okazja do wygranej, pojawi się już w piątek z Wigrami. Musimy punktować, jeśli chcemy trzymać się góry tabeli. Trochę też sprzyjało nam szczęście, bo inne drużyny z czołówki, też punktują w kratkę. Musimy jednak pamiętać, że do końca rozgrywek zostało zaledwie sześć meczów i margines błędów został już wyczerpany

W dalszej części rozmowy Piotr Marciniec mówi m. in. o:

 • tym, jak czuje się w roli zmiennika, 
 • nastrojach w zespole przed meczem z Wigrami Suwałki.
Pozostało jeszcze 57% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Kuba Zegarliński

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.