Michał Czajka

Piłkarka GKS-u Majdan Sieniawski, Sandra Oleszczuk przyznaje, że występy na 2-ligowym boiskach sporo ją nauczyły

Sandra Oleszczuk (na zdj. w górnym rzędzie pierwsza z lewej) przyznaje, że nie spodziewała się nominacji w kategorii "Piłkarka Roku&quo Fot. archiwum zawodniczki Sandra Oleszczuk (na zdj. w górnym rzędzie pierwsza z lewej) przyznaje, że nie spodziewała się nominacji w kategorii "Piłkarka Roku"
Michał Czajka

Sandra Oleszczuk to wyróżniająca się piłkarka GKS-u Majdan Sieniawski. Jej dobre występy zostały zauważone i ma szansę na tytuł "Piłkarki Roku".

Kapituła 17. plebiscytu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Podkarpacka Nike 2018 nominowała cię w kategorii "Piłkarka Roku". Jak zareagowałaś na to wyróżnienie?

Byłam naprawdę bardzo zaskoczona. Nie spodziewałam, że kiedykolwiek otrzymam taką nominację. Na początku chciałabym bardzo podziękować osobom, które wzięły mnie pod uwagę w tak ważnym plebiscycie. Do tej pory nie mogę uwierzyć w to, że kapituła wybrała właśnie mnie. To dla mnie ogromny sukces.

Niestety runda jesienna w 2. lidze nie była udana dla twojego zespołu. To duże rozczarowanie?

Rzeczywiście to spore rozczarowanie. Jak do tej pory, to chyba jedna z najsłabszych rund w wykonaniu naszego zespołu. Wiadomo, że nie zawsze wszystko pójdzie po naszej myśli. Ciężko tak naprawdę powiedzieć, z czego wynikają takie wyniki. Z czasem zmienia się wszystko - ilość dziewczyn w drużynie, liczba osób na treningach - to wszystko później skutkuje takimi wynikami.

W dalszej części rozmowy Sandra Oleszczuk mówi m. in. o:

 • zainteresowaniu kobiecą piłką w Majdanie Sieniawskim
 • swoich występach w rundzie jesiennej
Pozostało jeszcze 64% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Michał Czajka

Dziennikarz sportowy W dziale sportowym "Nowin" jestem od 2015 roku. Sport zawsze był moją pasją. Z czasem zacząłem nie tylko pisać, ale również fotografować i przygotowywać materiały wideo z różnych wydarzeń. Moje ulubione dyscypliny to piłka nożna i żużel, ale w redakcji właściwie zajmuję się każdą dyscypliną (jeśli oczywiście jest taka potrzeba). Ponadto współpracuję z "Tygodnikiem Żużlowym". W przeszłości pisałem również na łamach "Przeglądu Sportowego",  "WPSportoweFakty.pl" oraz portalu "PoBandzie".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.