Michał Czajka

Piłkarka GKS-u Majdan Sieniawski, Sandra Oleszczuk przyznaje, że występy na 2-ligowym boiskach sporo ją nauczyły

Sandra Oleszczuk (na zdj. w górnym rzędzie pierwsza z lewej) przyznaje, że nie spodziewała się nominacji w kategorii "Piłkarka Roku&quo Fot. archiwum zawodniczki Sandra Oleszczuk (na zdj. w górnym rzędzie pierwsza z lewej) przyznaje, że nie spodziewała się nominacji w kategorii "Piłkarka Roku"
Michał Czajka

Sandra Oleszczuk to wyróżniająca się piłkarka GKS-u Majdan Sieniawski. Jej dobre występy zostały zauważone i ma szansę na tytuł "Piłkarki Roku".

Kapituła 17. plebiscytu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Podkarpacka Nike 2018 nominowała cię w kategorii "Piłkarka Roku". Jak zareagowałaś na to wyróżnienie?

Byłam naprawdę bardzo zaskoczona. Nie spodziewałam, że kiedykolwiek otrzymam taką nominację. Na początku chciałabym bardzo podziękować osobom, które wzięły mnie pod uwagę w tak ważnym plebiscycie. Do tej pory nie mogę uwierzyć w to, że kapituła wybrała właśnie mnie. To dla mnie ogromny sukces.

Niestety runda jesienna w 2. lidze nie była udana dla twojego zespołu. To duże rozczarowanie?

Rzeczywiście to spore rozczarowanie. Jak do tej pory, to chyba jedna z najsłabszych rund w wykonaniu naszego zespołu. Wiadomo, że nie zawsze wszystko pójdzie po naszej myśli. Ciężko tak naprawdę powiedzieć, z czego wynikają takie wyniki. Z czasem zmienia się wszystko - ilość dziewczyn w drużynie, liczba osób na treningach - to wszystko później skutkuje takimi wynikami.

W dalszej części rozmowy Sandra Oleszczuk mówi m. in. o:

 • zainteresowaniu kobiecą piłką w Majdanie Sieniawskim
 • swoich występach w rundzie jesiennej
Pozostało jeszcze 64% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Michał Czajka

Dziennikarz sportowy

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.