Pierwszy międzypaństwowy mecz tenisa stołowego w Jarosławiu. Kibice nie zawiedli, gorzej z odmłodzoną reprezentacją Polski

Czytaj dalej
Fot. Waldemar Mazgaj
Waldemar Mazgaj

Pierwszy międzypaństwowy mecz tenisa stołowego w Jarosławiu. Kibice nie zawiedli, gorzej z odmłodzoną reprezentacją Polski

Waldemar Mazgaj

Na inauguracyjne międzypaństwowe spotkanie pingpongowej reprezentacji w mieście nad Sanem i pierwsze po 12 latach przerwy na Podkarpaciu przyszedł nadkomplet 600 widzów. Jarosławska hala pękała w szwach, ale zawiedli nasi zawodnicy, którzy ulegli doświadczonym Chorwatom 0:3.

- Na pewno nie zagraliśmy dobrego spotkania, ja też zagrałem średnio - jeśli nie słabo - do tego co potrafię. Nie czułem się jednak dziś zbyt dobrze - tłumaczył Jakub Dyjas, najmłodszy, ale najbardziej ograny (m.in. w Lidze Mistrzów, w niemieckim TTF Liebherr Ochsenhausen) nasz zawodnik, który uległ graczowi miejscowego Kolpinga FRAC - Tomislavovi Pucarowi.

W dalszej części artykułu przeczytasz o:

  • wymianie pokoleniowej w naszej reprezentacji
  • skomplikowanej sytuacji w grupie
  • ocenach organizacyjnych
  • kolejnej dużej imprezie na Podkarpaciu
Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Waldemar Mazgaj

Dziennikarz sportowy z pasji. Pierwsze próby dziennikarskie podejmowałem już w dzieciństwie, w listach do taty, który pracował poza granicami kraju. Później współtworzyłem miesięcznik "Kurier Sokołowski", współpracowałem z "Tempem", "Sportem" "Gazetą Krakowską" oraz biurem prasowym Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Komentowałem również mecze w telewizjach internetowych.

W Nowinach jestem od 1997 roku. Od 2006 roku szefuję redakcji sportowej. Ulubione dyscypliny sportowe to piłka nożna, hokej, tenis stołowy i siatkówka. Czasami fotografuję też różne wydarzenia.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

cena obniżona -50%

Dostęp do gazety online na 30 dni za połowę ceny

14,50 29,00

Czytaj aktualną gazetę w formacie PDF bez wychodzenia z domu. Pobierz ją i podziel się z bliskimi. Bądźcie na bieżąco z informacjami!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.