Piękne zielone dachy. Nowoczesna inwestycja firmy Developres

Czytaj dalej
Urszula Sobol

Piękne zielone dachy. Nowoczesna inwestycja firmy Developres

Urszula Sobol

Firma Developres, znany, sprawdzony i z wieloletnim doświadczeniem deweloper z Rzeszowa, nie tylko buduje nowoczesne i funkcjonalne osiedla z pięknymi komfortowymi mieszkaniami, dostosowanymi dla każdego człowieka, ale także troszczy się o środowisko tworząc zielone dachy.

Mowa tu o tzw. zielonym dachu, który znajduje się na kilku poziomowym garażu w kompleksie biurowo- mieszkaniowym SkyRes, o wyjątkowej lokalizacji niemalże w samym sercu Rzeszowa.

Zielony dach z roślinami i krzewami uatrakcyjnił dach garażu, ale także stanowi barierę dla zanieczyszczeń produkując tlen oraz pochłaniając dwutlenek węgla.

Same zalety z zielonego dachu: estetyka i ekologia

W kompleksie SkyRes znajdziemy nie tylko nowoczesny design budynków, wysoki standard wykończenia mieszkań, ale także garaże podziemne oraz parking poziomowy z 700 miejscami, a na nim oryginalny zielony dach.

Dzięki temu zadbanemu i pięknemu zielonemu dachowi kompleks SkyRes staje się jeszcze bardziej atrakcyjniejszym miejscem do zamieszkania, a także pracy. Warto wspomnieć, że swoje biura mają tu nowoczesne firmy oraz międzynarodowe korporacje m.in. PwC, Deloitte.

- Zielony dach to rozwiązanie bardzo korzystne zarówno dla mieszkańców jak i środowiska - zapewnia Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie Developres.

- Oczywiście cenny jest aspekt estetyczny, bo zielony dach wygląda naprawdę świetnie. Mieszkańcy, a także pracownicy, wyglądając przez okna mają piękny widok. Zielony dach to nie tylko estetyka, ale także ekologia, bo stanowi barierę dla zanieczyszczeń, oczyszcza powietrze z pyłów, kurzu i spalin i produkuje tlen oraz pochłania dwutlenek węgla - dodaje Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu.

Firma Developres dba, aby zielony dach wyglądał pięknie. - Konieczne jest zapewnienia odpowiednich warunków m.in. odpowiedniego nawodnienia dla rosnących tam roślin - mówi Bogusław Sobczyk.

Kompleks SkyRes to luksusowy adres

Kompleks SkyRes położony jest pomiędzy ul. Lubelską, a ul. Warszawską, w samym centrum Rzeszowa. Stąd wszędzie można dotrzeć pieszo - do najmodniejszej galerii w mieście, kin, teatrów, obiektów sportowych, klubów, restauracji. Zaledwie kilka minut zajmie dojazd do autostrady A4, a kilkanaście do lotniska Rzeszów - Jasionka.

Mieszkania SkyRes to również świetna inwestycja. Lokale w tej lokalizacji nieprzerwanie, od lat zyskują na wartości, dodatkowo gwarantując właścicielom stabilny zwrot z inwestycji, dzięki wysokim czynszom za najem.

Urszula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.