Paweł Krefft to nowy zawodnik Miasta Szkła Krosno. Zawodnik chce grać jak najwięcej w swoim nowym zespole

Czytaj dalej
Fot. Filip Kowalkowski
Michał Czajka

Paweł Krefft to nowy zawodnik Miasta Szkła Krosno. Zawodnik chce grać jak najwięcej w swoim nowym zespole

Michał Czajka

Nowy koszykarz Miasta Szkła Krosno, Paweł Krefft przyznaje, że przenosiny na Podkarpacie nie były dla niego łatwą decyzją. Jak jednak mówi, uznał, iż to najlepsze miejsce dla jego rozwoju.

Do tej pory grałeś raczej na północy kraju. Co zachęciło cię do przejścia na Podkarpacie?
Dołączyłem do zespołu z Krosna, ponieważ oferta była konkretna i uważam, że to jest dla mnie dobre miejsce do rozwoju. Otrzymałem dużą szansę na granie i pokazanie się na poziomie ekstraklasy.

To była trudna decyzja?
Wyjechanie tak daleko od domu nigdy nie jest łatwe, ale mam konkretne cele, po które jadę do Krosna, więc nie musiałem się długo zastanawiać.

Miasto Szkła poprowadzi Mariusz Niedbalski, którego znasz z Trefla Sopot. Namawiał cię do przejścia do krośnieńskiego klubu?
Z trenerem Mariuszem poznałem się w Sopocie, gdzie zacząłem swoja przygodę z ekstraklasą i po telefonicznych rozmowach uważam, że bedzie to dobre miejsce, żeby wejść poziom wyżej i być ważnym zawodnikiem dla druzyny. Krosno to idealne miejsce rozwoju dla mnie jak i innych młodych zawodników. Będę również mógł pokazać swoje umiejętności dzięki większej ilości minut gry niż w poprzednich sezonach.

W dalszej części rozmowy Paweł Krefft mówi m. in. o:

 • ofertach z innych klubów
 • zmianach w krośnieńskiej drużynie
 • minionym sezonie w swoim wykonaniu
Pozostało jeszcze 52% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Michał Czajka

Dziennikarz sportowy

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.