Pavard kolegą nowego piłkarza Stali Rzeszów. Jego boiskowymi rywalami byli Pogba, Varane, Umtiti

Czytaj dalej
Fot. stalrzeszow
Tomasz Ryzner

Pavard kolegą nowego piłkarza Stali Rzeszów. Jego boiskowymi rywalami byli Pogba, Varane, Umtiti

Tomasz Ryzner

Julien Tadrowski, nowy stoper Stali Rzeszów, ma za sobą grę w drużynach młodzieżowych Lille OSC. Spotkał tam Benjamina Pavarda, obecnie piłkarza reprezentacji Francji. Grał przeciw takim zawodnikom jak Pogba, Varane, Umtiti.

Na mundialu bardziej ucieszył pana awans Francji do finału, czy zasmuciła postawa reprezentacji Polski?
Urodziłem się we Francji, mieszkałem tam 18 lat - mówi JULIEN TADROWSKI, nowy stoper Stali Rzeszów. - W domu mówiłem po francusku, polskiego nauczyłem się w ostatnich latach. Jestem dumny ze swoich korzeni, ale siłą rzeczy bardziej identyfikowałem się z drużyną Francji.

Zna pan kogoś z reprezentacji Tricolres?
Pavarda. Graliśmy razem w grupach młodzieżowych Lille, gdzie trenowałem przez dwa lata. Benjamin był zawsze dobry technicznie. Myślałem jednak, że będzie grał bardziej w przodzie. Do dziś mamy kontakt. Gratulowałem mu tego pięknego gola przeciw Argentynie. W Lille grał Eden Hazard. Też go poznałem.

Inni sławni znajomi z boiska?
Pogba, Varane, Umtiti. Grałem przeciwko nim. Przeciw temu drugiemu ze 12 razy.

Od razu widać było, że zrobi karierę?
Właśnie że nie. To Pogba od początku świetnie się zapowiadał. Varane do 15 roku życia był przeciętny. I nagle odpalił, zagrał super rundę, trafił do drugiej drużyny Lens, szedł w górę z formą i za chwilę Real Madryt zapłacił za niego 18 milionów euro.

Pozostało jeszcze 66% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Tomasz Ryzner

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.