Urszula Sobol

Paderewskiego Park oferuje bogaty wachlarz metraży mieszkań

Paderewskiego Park oferuje bogaty wachlarz metraży mieszkań Fot. Przykładowa wizualizacja
Urszula Sobol

Firma Developres, znany, sprawdzony i z wieloletnim doświadczeniem deweloper z Rzeszowa, oferuje bogaty wachlarz metraży i układów mieszkań. Tym razem proponuje mieszkania w nowej, starannie przygotowanej inwestycji Paderewskiego Park, w jednej z najbardziej lubianych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Rzeszowa.

Firma Developres ma największe doświadczenie na rynku podkarpackim w realizacji inwestycji spełniających niezbędne wymogi w celu zapewnienia najwyższego komfortu przyszłym lokatorom. Tym razem oferuje mieszkania w jednej z najbardziej lubianych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Rzeszowa.

Sprzedaż mieszkań już trwa. Jeśli tylko jesteś zainteresowany, skontaktuj się z firmą Developres z Rzeszowa. –W nowoczesnych blokach na Osiedlu Paderewskiego Park proponujemy niezwykle funkcjonalne i komfortowe mieszkania – podkreśla Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu firmy Developres, która buduje i sprzedaje mieszkania w wielu miejscach w Rzeszowie.

Najwyższy komfort mieszkania z gwarancją uroków życia

Osiedle umiejscowione jest w cichej, spokojnej i przyjaznej części Rzeszowa. Ulokowane jest w malowniczej i osłoniętej przez teren zielone okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Komfortowe miejsce gwarantuje też świetny dojazd.

Wyjątkowa lokalizacja blisko miasta

Osiedla firmy Developres zaprojektowane są ze szczególną dbałością o dostosowanie do potrzeb wszystkich mieszkańców pod kątem trzech najważniejszych aspektów: infrastruktury całego osiedla , dostosowania budynku mieszkalnego i mieszkania. To wyjątkowa lokalizacja, wprost idealna dla ceniących sobie dostęp do rozwiniętej infrastruktury miasta, chcących równocześnie, pozostawać w otoczeniu zieleni i sąsiedztwie starego parku.

Paderewskiego Park stworzy kompleks trzech 10-pietrowych budynków będących połączeniem nowoczesnej architektury z wszystkimi jej udogodnieniami, z tak cenionym obecnie trendem nawiązującym do bliskości natury – ciepłą, neutralną kolorystyką oraz prostą formą z wyrazistymi liniami. Paderewskiego Park to, podobnie jak w przypadku licznych dotychczasowych inwestycji firmy Developres, gwarancja najwyższej jakości wykonania. Na osiedlu znajdzie się pasaż punktów handlowo – usługowych, które będą odpowiedzią na bieżące potrzeby mieszkańców. Blisko znajdują się również przedszkole, szkoła, sklepy spożywcze, dom kultury i park. Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko wszystkich najważniejszych punktów – tu swoje miejsce może znaleźć każdy.

Malowniczej okolicy osiedla towarzyszy sprawna komunikacja miejska z różnymi częściami Rzeszowa.

Szeroki wachlarz metraży i układów mieszkań

Paderewskiego Park oferuje bogaty wachlarz metraży i układów mieszkań – od 27 mkw. do niespełna 80 mkw. Przestronne kawalerki, najbardziej popularne, ustawne dwu i trzy pokojowe mieszkania, jak również nowość na rynku rzeszowskim, czyli 5-pokojowe mieszkania do 80m², spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Komfortu mieszkania dopełnią balkony i widokowe tarasy, jak również miejsca postojowe w garażu oraz komórki lokatorskie.

Urszula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.