Urszula Sobol

oteria Nowin zbliża się ku końcowi. Wykup abonament i włącz się do gry o mieszkanie warte 310 000 zł!

oteria Nowin zbliża się ku końcowi. Wykup abonament i włącz się do gry o mieszkanie warte 310 000 zł! Fot. Przykładowa wizualizacja
Urszula Sobol

Wyjątkowa loteria Nowin dobiega końca. Chcesz zagrać o mieszkanie? Juź dzisiaj wykup abonament dostępu do treści w serwisie plus.nowiny24.pl i zostań natychmiast uczestnikiem loterii „Mieszkanie za czytanie”. Do wygrania jest mieszkanie, w pełni wykończone, umeblowane w kompleksie SkyRes w Rzeszowie. Oprócz mieszkania, 7 listopada rozdamy też gotówkę.

Czytelnikom, którzy wykupią abonament dostępu do treści wyłącznie za pośrednictwem plus.nowiny24.pl przysługiwać będą Karty Abonamentowe.

Karta Abonamentowa stanowi pojedynczy zestaw kuponów uprawniający do udziału w loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Liczba kart, którą otrzymasz, zależy od prenumeraty, jaką wykupisz.

Uwaga! Za miesięczny abonament otrzymasz 4 karty abonamentowe, przy abonamencie kwartalnym kart jest 12, a przy abonamencie półrocznym, otrzymasz aż 24 karty abonamentowe. To na pewno zwiększy Twoje szanse w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Karty Abonamentowe w imieniu Czytelników, którzy zakupili abonament dostępu do treści elektronicznych wyłącznie poprzez plus.nowiny24.pl w okresie trwania loterii, wydrukuje i przygotuje organizator. Karty te są traktowane jak druki ścisłego zarachowania w oparciu o ewidencję imienną sprzedaży abonamentów.

Prenumerujesz - zyskujesz

Gazeta „Nowiny” zarówno w prenumeracie tradycyjnej i elektronicznej jest tańsza niż w zwykłej sprzedaży, a cena gwarantowana na cały zapłacony okres, niezależnie od ewentualnych podwyżek w kiosku.

I tak np. miesięczny koszt prenumeraty pocztowej dla Czytelnika indywidualnego w 2019 roku to 39 zł, a abonament dostępu do treści elektronicznych tylko 29 zł.

Włącz się do gry już dzisiaj!

To wyjątkowa loteria, w której do wygrania jest mieszkanie, w pełni wykończone, umeblowane i wyposażone, położone w kompleksie SkyRes. Główne losowanie zbliża się wielkimi krokami. Włacz się do gry już dzisiaj.

Urszula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.