Jakub Zegarliński

Ostatnie dni w Stali Mielec były bardzo gorące. Klub ukruszył się tuż przed startem ligi

Stal Mielec ma przed sobą bardzo ciekawą rundę. Fot. Krzysztof Kapica Stal Mielec ma przed sobą bardzo ciekawą rundę.
Jakub Zegarliński

Kibice Stali Mielec zdążyli przyzwyczaić się już do takiego scenariusza: po rozegraniu udanej rundy (nieważne czy jesiennej, czy wiosennej) klub opuszcza kilku ważnych zawodników, a trener musi budować zespół właściwie od nowa.

Tylko od 2015 roku roku biało-niebieskie szeregi opuścili m.in. tacy piłkarze jak: Kamil Kościelny, Maciej Domański, Sebastian Duda, Bartosz Nowak (teraz wraca), Andreja Prokić (wróci 1 lipca), Jakub Żubrowski, Krzysztof Drzazga, Alexander Kolev czy Vasil Panayotov.

Dlatego dla mieleckiego pierwszoligowca, to okienko transferowe miało być wyjątkowe. Aż do ostatniego dnia lutego, nikt ze znaczących zawodników nie opuścił klubu, który wiosną zapowiada walkę o powrót po 22 latach do ekstraklasy. Podziękowano jedynie tym, którzy jesienią nie pokazali niczego ciekawego i w układance Zbigniewa Smółki stali się niepotrzebni.

Wszystko zmieniło się jednak 28 lutego. Wtedy do Mielca dotarł przelew za transfer kapitana zespołu Mateusza Cholewiaka. Ofensywny skrzydłowy, który biało-niebieskie barwy reprezentował od 2014 roku, postanowił przenieść się do Śląska Wrocław.

W dalszej części tekstu przeczytasz m.in. o tym, jak poważna jest kontuzja Krystiana Getingera, jak poważnie w Stali myślą o ekstraklasie, kogo w Mielcu uważają za kontrkandydatów do awansu?

Pozostało jeszcze 75% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Jakub Zegarliński

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

nolepiok

Podobno szczur a także kapitan opuszczają statek jako ostatni. Cholewiak okazał się jednak lepszy pod każdym względem.

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.